E-Dergi Oku 
DYO
ODE YALITIM

Dış Cephe Mantolama

Dış Cephe Mantolama

20 Mart 2020 | ÜRÜN2.340 kez okundu

Enerji, günümüzde insan hayatı için giderek daha önemli bir ihtiyaç halini almaya başlamıştır. Bu nedenle, enerji tasarrufu, birçok alanda olduğu gibi yapı sektöründe de üzerinde en fazla durulan konulardan biri olmaktadır. Yapıların ısı kayıplarını en aza indirmek ve böylelikle enerji tasarrufu sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmaların başında gelen mantolama, artık her yapı için olmazsa olmaz bir tasarım kriteri haline gelmiş durumdadır. Bu bağlamda, uzmanlık alanları arasında mantolama uygulamaları da bulunan firmamız, kurulduğu günden bu yana, yapılarınızın ısı kayıplarını azaltmak, yapı ömrünü uzatmak ve size daha konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için gelişmiş çözümler sunmaktadır.

Kale Yapı Yalıtım olarak yapı sektörü ve yalıtım uygulamaları özelinde sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile Türkiye’nin önde gelen mantolama firmaları arasında yer alıyoruz. Isı yalıtımının yanı sıra; su, yangın ve ses yalıtımı, seramik, fayans ve mermer uygulamaları, drenaj, dış cephe boyası ve çatı yalıtımı ve onarımı gibi alanlarda da sorunlarınızı en kısa sürede tespit ediyor ve gereken çözümü en hızlı şekilde uyguluyoruz.

Konut, hastane, okul, AVM ve daha birçok türde yapı için en dayanıklı, sağlıklı ve güvenli mantolama uygulamaları gerçekleştiren firmamızı diğer mantolama firmaları arasında öne çıkaran özelliklerin başında kuşkusuz kaliteli malzeme ve işçilik kullanması gelmektedir. Günümüzde bu alanda birçok firma hizmet verse de yapıldığında çok uzun yıllar sorun çıkarmayacak ve ısı yalıtımı görevini en hassas şekilde yerine getirecek mantolama uygulamaları için firmamız, sizin için en doğru adres olmaktadır.

Mantolama firmaları arasında, birçok müşterimizin bizi tercih sırasında ilk sıraya koymasındaki bir diğer önemli faktör de mantolama uygulamaları öncesinde, uygulama esnasında ve sonraki süreçlerde tasarım, keşif, danışmanlık ve tekliflendirme gibi adımlarda her daim müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek hareket etmemizdir. Müşteri memnuniyetli yönetim ve operasyon anlayışından asla taviz vermeyen firmamız, paydaşlarından aldığı güç ve motivasyon ile mantolama sektörünün lider kuruluşlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Merkezi İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan firmamızın daha evvel hizmet verdiği kuruluşlar ve yapılar arasında Ömerli villaları, Kartal Belediyesi, Ataman Karina, Kuleli Askeri Lisesi, Kamsan Kalıp Fabrikası, Libadiye’de bulunan Yapı & Yapı Ticaret Merkezi Binası, Eresin Otelleri ve Bayındır Tıp Merkezi Hastanesi gibi önemli referanslar mevcuttur.

Günümüzde yapılar için artık çok temel bir uygulama olsa da kaliteli bir mantolama işleminin gerçekten büyük uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir çalışma olduğu açıktır. Bu noktada, mantolama konusunda en doğru adres olan firmamız, sizlere bu hizmeti en uygun mantolama fiyatları ile sunabilmektedir. Geçmişten bugüne sahip olduğu tecrübe ile kaliteyi sizlere ucuza sunabilen Kale Yapı Yalıtım , yaptığı işlerde uzun süre garanti verebilmektedir.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız projeden her daim olumlu geri dönüşler alan firmamız, yapıların insanların konforu ve güvenliği için çok değerli alanlar olduğu bilincinden hareketle, işini her zaman büyük bir titizlikle yapmaktadır. Güvene dayalı ilişkiler inşa etmeyi, hizmet kalitesini sürekli artırmayı ve hizmet verdiği alanları genişletmeyi kendisine ilk edinen firmamız, yapı sektörüne mantolama uygulamaları özelinde getirdiği yenilikçi çözümler ve uygun fiyat politikası ile her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. Kendisini hem teknik hem de müşteri ilişkileri ve hizmet performansı anlamında sürekli geliştiren Kale Yapı Yalıtım, önümüzde yıllarda da mantolama uygulamaları başta olmak üzere yapı sektörünün diğer alanlarında lider bir firma olmak için elinden geleni yapmaya devam edecektir.


 


İlginizi çekebilir...

İzocam Nem Bariyerli Parke Altı PE Şilte

İzocam'ın parke sektörüne katma değer sağlamak amacıyla geliştirdiği yeni ürünü Nem Bariyerli Parke Altı PE Şilte, üstün su buharı direnci ve ses ...
18 Aralık 2020

BoardeX Kuru Duvar Sistemleri Dış Cephede Kuralları Değiştirdi

BoardeX dış duvarlarınızda 35 cm kalınlıkta kalın yalıtım malzemelerinin kullanılabilmesine imkan sağlamaktadır....
28 Ağustos 2020

Knauf Alçı Sıvalarıyla Sıcak, Rahat ve Sağlıklı İç Mekanlar

İnsanlığın bilinen en eski inşaat malzemelerinden olan alçı, sürdürülebilirlik özelliğinin yanı sıra iç mekanlarda kullanıldığında, yapısında bulunan ...
20 Temmuz 2020

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.