E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EMÜLZER
KNAUF

8. Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Adaylarını Bekliyor

8. Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Adaylarını Bekliyor

7 Aralık 2018 Cuma / 14:26 | YALITIM SEKTÖRÜ BAŞARI ÖDÜLLERİ
177. Sayı (Aralık 2018)
15 kez okundu

Yayın grubumuz dergilerinden Çatı&Cephe Dergisi tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri organizasyonunda Aday Önerme süreci başladı.

Yeni malzemelerin tanıtılması ve başarının ödüllendirilmesini amaçlayan Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri “Çatı” ve “Cephe” olarak iki ana başlıkta ve her iki başlığın altında ikişer olmak üzere dört kategoride düzenleniyor.

“Çatı” başlığı altında “Yılın Çatı Kaplama Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Çatı Sistem Bileşeni” ödül alıyor. “Cephe” başlığı altında ise “Yılın Cephe Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Cephe Sistem Bileşeni” ödüle hak kazanıyor.

Çatı&Cephe Malzemeleri Ödülleri’ne aday olabilmek için cativecephe.com adresinde yer alan Aday Önerme Formu’nun doldurulması gerekiyor.

*** ADAY ÖNERME FORMU ***

Aday olacak malzemenin
- 1 Ocak-31 Aralık 2018 tarihleri arasında piyasaya sunulmuş olması,
- Ürün performansının tartışılmaz olması (Uluslararası ürün kalite belgelerine sahip veya en az TSE standartlarına uyumlu olduğunun belgelenmiş olması),
- Bilinen eski bir ürünün yeni isim ve marka ile pazara sunulmamış olması koşulları aranıyor.

Kazananlar Nasıl Belirlenecek?
Ödül adayları başvurularını 8 Şubat 2019 tarihine kadar Çatı&Cephe Dergisi’ne ulaştıracaklar. Organizasyon komitesi, koşulları karşılayan adayları kararlaştıracak ve derginin Şubat 2019 sayısında adayların da tanıtıldığı bir bölüm ve oy verme formu yayınlanacak. Çatı&Cephe Dergisi okurları dergide ve oluşturulacak internet sitesinde yer alan oy verme formu ile oylarını kullanabilecekler.
Okur oylamasının ardından toplanacak “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Seçici Kurulu” okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için bir oylama daha yapacak. Kazananlar ise yüzde 70 Seçici Kurul, yüzde 30 okur oyları dikkate alınarak belirlenecek.
Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2018’in kazananları, Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2018 kazananları ile birlikte, ilkbaharda düzenlenecek törenle ödüllerine kavuşacak.


 


İlginizi çekebilir...

16. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri'nde Adaylar Belirlendi ve Okur Oylaması Başladı

16.'sını düzenlediğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri'nde adaylar belirlendi ve 30 Nisan'a kadar sürecek okur oylaması başladı....
14 Şubat 2019 Perşembe / 00:05

YSBÖ 2018'de Adaylık Süreci Sona Erdi

Yalıtım Dergisi olarak 16.'sını düzenlediğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri'nde adaylık süreci sona erdi. Ödüllere aday firma ve ürünler de...
4 Şubat 2019 Pazartesi / 13:55

YSBÖ 2018'de Adaylık Süreci Devam Ediyor

Bu yıl 16.'sını düzenlediğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri, adaylarını bekliyor'¦...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:22

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.