E-Dergi Oku 

ISH China & CIHE, 12-14 Mayıs 2021 Tarihleri Arasında Düzenlenecek

ISH China & CIHE, 12-14 Mayıs 2021 Tarihleri Arasında Düzenlenecek

16 Kasım 2020 | HABERLER676 kez okundu

ISH China & CIHE - Çin'in Isıtma, Havalandırma, Klima, Sıhhi Tesisat ve Ev Konfor Sistemleri alanında düzenlenen uluslararası ticaret fuarı, Pekin'deki Yeni Çin Uluslararası Sergi Merkezi'nde 12 - 14 Mayıs olarak 2021 tarihleri arasında kapılarını açacak. Fuar katılımcıları, ziyaretçilerine Çin ve daha geniş Asya pazarlarında trendleri belirleyen HVAC, sıhhi tesisat, akıllı ısıtma ve ev konforu teknolojileri ve ürünlerini bir kez daha tanıtacak. Bu fuar, Çin’in ulusal kalkınma stratejileriyle uyumlu üç yeni temaya odaklanacak: Enerji, Su ve Yaşam. Fuarın 116.000 m2'lik sergi alanında 1.300'den fazla katılımcıyı ağırlaması bekleniyor.

Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde karşılaşılan mevcut ekonomik zorluklarla, ISH China & CIHE gibi büyük ölçekli, iyi tanınan bir endüstri ticaret fuarının önemi hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Çin, küresel salgının etkilerini ardında bırakırken, enerji verimli ve sağlıklı HVAC çözümlerine yönelik artan taleple birlikte, fuarın organizatörleri Messe Frankfurt (Shanghai) Co Ltd ve CIEC GL International Exhibition Co Ltd, 2021 fuar hakkında iyimserler. Çin içindeki koşullar istikrarlı bir şekilde iyileşmeye devam ederken, ISH China & CIHE, sektördeki büyümeyi artırmak ve ticari alışverişini kolaylaştırmak için çok ihtiyaç duyulan bir platform sağlamada önemli bir rol oynayacak.

Çin hükümeti çeşitli yenilenebilir enerji kaynaklarını keşfetmeye odaklanırken, üreticiler ürün verimliliğini artırmak ve izlemek için bulut ve IoT + teknolojilerini içeren yenilikçi ürünler geliştiriyor. 2021 fuarında öne çıkacak Enerji, Su ve Yaşam temaları, özellikle bu güncel ulusal gelişmeler doğrultusunda belirlendi ve pazar ihtiyaçlarını yansıtacak.

Fuarda bir başka yenilik de Almanya'daki en son teknolojik yenilikleri ve öngörüleri vurgulayacak olan Made in Germany özel alanı olacak. Bölgede, Alman markaları ile yüksek kaliteli alıcılar arasındaki iletişimi geliştirmek için bir dizi özel etkinlik yer alacak. Diğer özel teşhir alanları arasında, Almanya Pavyonu, Zhejiang Pavyonu, Denizaşırı Bölge, Su Pompaj Bölgesi ve Temiz Enerji Bölgesel Isıtma Alanı bulunacak.

Eşzamanlı etkinlik programı, sektör liderlerini bir araya getirerek önemli pazar bilgileri ve ağ oluşturma fırsatları sunacak.

ISH China & CIHE 2021’in eşzamanlı etkinlik programı üç temel alanı kapsayacak: Teknoloji, Yenilik ve Yetenek. Isıtma ve havalandırma sektörlerindeki en son teknolojilere ve uygulamalara ışık tutan etkinlik programı, fuar ziyaretçilerine bilgilerini genişletmeleri ve en son endüstri trendleri hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için kapsamlı bir platform sunacak.

Teknolojiyle ilgili konular, fuarın üç ana temasına odaklanarak çeşitli zirveler, seminerler ve konferanslar boyunca kapsamlı bir şekilde ele alınacak: Enerji (yenilenebilir enerji kaynaklarıyla eşleştirilmiş en son ısıtma çözümleri), Su (su pompaları, vanalar ve bağlantı parçaları) ve Yaşam (ev konfor ürünleri ve çözümleri). ISH China & CIHE bir kez daha Temiz Isıtma Geliştirme Zirvesi'ne ev sahipliği yapacak ve dünyanın dört bir yanından endüstri uzmanlarını temiz enerjili ısıtmanın geleceğini keşfetmeye davet edecek. Bu zirve, ayrıca dört ek foruma sahip olan Çin Uluslararası HVAC Kongresi'nin (iHVAC) bir parçasıdır:

• Çin Yenilikçi Isıtma Ürünleri ve Teknolojileri
• Temiz Hava Sistemleri
• Hava Kaynaklı Isı Pompası Isıtma Teknolojileri
• FCH Soğutma ve Isıtma Sistemi Teknolojisi

ISH China & CIHE, teknoloji ve ürün inovasyonunu teşvik etmek için fuarda sergilenen en yenilikçi şirket ve ürünü belirlemek üzere bir jüri heyeti oluşturmak için bir grup tanınmış endüstri derneği ile işbirliği yaptı. Kazanan sadece sektörden takdir görmekle kalmayacak, aynı zamanda ek promosyon fırsatları da elde edecek.

IPA tarafından desteklenen ISH Hindistan'ın bir sonraki etkinliği de Mayıs 2021'de Mumbai'de gerçekleşecek


 

İlginizi çekebilir...

Yalıtım Malzemeleri İhracatının Şampiyonu İzocam Oldu

İzocam 2019 yılında gerçekleştirdiği yalıtım malzemesi ihracatı ile, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından verilen '2019 yı...
20 Kasım 2020

ODE Yalıtım'ın İhracattaki Başarısı Ödüle Layık Görüldü

ODE Yalıtım, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından '2019 yılının en çok izolasyon malzemesi ihracatı yapan firmaları' k...
12 Kasım 2020

İnşaat Malzemesi Sanayi Üretimi Üçüncü Çeyrekte Yüzde 14,2 Arttı

Türkiye İMSAD Ekim 2020 Sektör Raporu'na göre, inşaat malzemesi sanayisi üçüncü çeyrekte, sanayi üretimi, ihracat ve yurtiçi satış verileri itibar...
5 Kasım 2020

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2020 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.