E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Yeni Şeyler Söylemek Lazım

Yeni Şeyler Söylemek Lazım

14 Mart 2019 Perşembe / 16:12 | YAYINCIDAN
180. Sayı (Mart 2019)
105 kez okundu

Değerli dostum DKM İnşaat Kurucusu ve Genel Müdürü Volkan Dikmen’in özyaşam öyküsünü, Yayın Koordinatörümüz Sertaç Aytaç’ın kaleminden keyifle okudum. Volkan kendini makine mühendisi, hayalperest, buluşçu ve hikâye anlatıcısı olarak tanımlamış ve röportajında tasarıma, katma değeri yüksek yeni ürünlere vurgu yapmış, Mevlana’dan alıntı yaparak “Yeni Şeyler Söylemek Lazım” demiş. Volkan’a katılıyorum ve gelişmenin yeni şeyler söyleyerek, yeni bakış açılarıyla sağlanacağını düşünüyorum; portre-röportaj sayfalarımızı ilgiyle okuyacağınızı umuyorum.

Yalıtım sektörümüzün önemli yönetici isimlerinden Ali Türker, Knauf Türkiye’de Genel Müdürlük koltuğuna oturdu. Tebrik eder, başarılar dilerim. Haber sayfalarımızın ilgiyle okunduğunu web ve sosyal medya hesaplarımızdan sayısal olarak takip ediyorum. Son altı ayda mobil operatörlerin e- dergi uygulamalarında, dergilerimizin indirme sayıları süratle artıyor. Şubat sonu itibariyle yüz yirmi binin üzerinde indirme rakamlarına ulaştık. Web sayfalarımızı ziyaret eden, sosyal medya hesaplarımızı takip eden ve beğenen okurlarımıza teşekkür ederim.

Yalıtım Sektörü Başarı Ödüllerinde Adaylar Moralimizi Yükseltiyor
16.’sını düzenlediğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde okur oylaması 30 Nisan tarihine kadar sürecek. Yılın yatırımında aday olan Alpa İnşaat, Austrotherm Yalıtım, Dinamik Isı, Ravaber Yapı Ürünleri, Teknopanel firmalarını geçen yılın zor koşullarında yatırım yaptıkları ve moralimizi yükselttikleri için tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Geçtiğimiz yıl yalıtım pazarına giren ve yılın ısı yalıtımı ürününde aday Alsecco, Biowool, Tytan; yılın su yalıtımı ürününde aday Mapeplan, OC-Plan, StickyStoper XL; yılın ses yalıtımı ürününde aday Biowool, Dynafoam XPE, Soltis Touch, Tytan markalarına da başarılar dilerim. Adaylarımızın ipi göğüslemesinde faydalı olması için kaleme aldığımız, B2B Medya web sitemizin (b2bmedya.com) ana sayfasında “Kütüphane” başlığında yer alan “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Adaylık Sürecinde, Adaylığınızı İşlevsel Hale Getirmek İçin Ne Yapmalısınız?” yazımızdaki tavsiyelerin dikkate alınmasını öneririm.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl 16.'sını düzenlediğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri'nde Yılın Yatırımı, Yılın Isı Yalıtımı Ürünü, Yılın Su Yalıtımı Ürünü, Yılın Se...
16 Mayıs 2019 Perşembe / 16:27

Türkiye'den Küresel Bir Marka Çıkar mı?

Yalıtım sektörü, dergimizin de yayın hayatına denk gelen son yirmi yıllık süreçte hızlı bir gelişim gösterdi....
15 Nisan 2019 Pazartesi / 14:00

İç Pazar Daralması Sektörü İhracata Yönlendiriyor

İsmail Ceyhan...
14 Şubat 2019 Perşembe / 00:12

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.