E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığına Yaşar Şenal Seçildi

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığına Yaşar Şenal Seçildi

18 Mart 2019 Pazartesi / 14:26 | HABERLER
180. Sayı (Mart 2019)
162 kez okundu

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER) 12 Şubat 2019’da gerçekleştirilen 9. Olağan Genel Kurulu’nda, 2019-2020 döneminde görev yapacak yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi. ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, Rheinzink Genel Müdürü Yaşar Şenal oy birliğiyle seçildi.

Şenal, “Sektörümüz son yıllarda büyümeyi sürdürerek istikrarı belirli ölçüde korumayı başardı. Önümüzdeki dönemde ise en önemli hedefimiz mevcut zorlukların etkisine rağmen sektörümüzün ulaştığı seviyeyi kalıcı hale getirmek olacak” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri
ÇATIDER 9. Olağan Genel Kurulu’nda Onduline Avrasya’dan Gülçin Burunca, Işıklar Yapı Ürünleri‘nden Özgür Üzeltürk, Multiplan Enerji ve Yalıtım Sistemleri A.Ş.‘den M. Nazım Yavuz, Standart İzolasyon’dan Levent Çeki, Türk Ytong‘dan Lebriz Akdeniz, Mardav Yalıtım A.Ş.’den Alper Doğruer, BTM’den Orkun Ürkmez, BRAAS Çatı Sistemleri’nden Abdullah Deliceoğlu, Dörken Sistem A.Ş.’den Cengizhan Okur, Assan Panel A.Ş’den İhsan Tolga Akar Yönetim Kurulu Üyesi oldular.

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Rheinzink Genel Müdürü Yaşar Şenal, şunları söyledi: “Sektörümüz son yıllarda büyümeyi sürdürerek istikrarı belirli ölçüde korumayı başardı. Önümüzdeki dönemde ise en önemli hedefimiz mevcut zorlukların etkisine rağmen sektörümüzün ulaştığı seviyeyi kalıcı hale getirmek olacak. Bu süreçte devam eden kentsel dönüşüm uygulamalarıyla birlikte yenileme ve restorasyon projelerine daha fazla odaklanarak sektörümüze katkı sağlamaya çalışacağız. “Yatay Mimari” olarak ifade edilen yeni şehircilik yaklaşımı da sektörümüzün odak noktalarından biri olacak. Bu yaklaşımın sektörümüze etkilerini mercek altına alarak, potansiyel etkilerini gündemimize taşıyacağız.”

Şenal yeni dönemde dijital platformları da daha etkin kullanarak, her türlü proje, etkinlik ve çalışmaları üyelere çok daha güçlü şekilde ulaştırmayı planladıklarını belirterek, “Bu kapsamda “Yapı Okulu”, “Çatı ve Cephe Konferansı”, “Çatı Ustaları Yarışması” ve “Üniversite Eğitimleri” gibi oldukça kapsamlı ancak farklı mecralarda yer alan çalışmaları ortak bir zeminde toplayarak mevcut altyapımızı geliştirmek ve mobil uygulamalar şeklinde tüm üyelerimizin ve hedef kitle kullanıcıların kullanımına sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca 2. basımı tamamlanan “Çatı Kaplama Malzemeleri Uygulama Detayları Kılavuzu”nun dijital ortama aktarılması ile tüm bilgilerin zaman ve mekândan bağımsız biçimde tüm sektör profesyonellerine ulaştırılması sağlanacak” diye konuştu.


 


İlginizi çekebilir...

BTM, Su Yalıtımı Yönetmeliği Hakkında MMO İzmir Şubesinde Seminer Verdi

BTM 'Yapılarda Su Yalıtımı ve Su Yalıtım Yönetmeliği' konusunda TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nde seminer verdi....
10 Temmuz 2019 Çarşamba / 15:29

ODE'den, Yurtdışında Ustalara Uygulama Eğitimi

ODE Yalıtım, yurtdışında ürünlerinin tercih edildiği büyük projelerde görev alan ustalara yönelik uygulama eğitimi vermeye başlayarak, yalıtımında yer...
10 Temmuz 2019 Çarşamba / 15:26

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü'nde Ravaber Ürünleri Kullanıldı

TED Ankara Koleji İncek Kampüsü projesinde çatı yalıtımı, Mardav Satış Noktası Me-Ta Yalıtım tarafından 6 bin metrekare Ravaber Teras Çatı Levhası kul...
10 Temmuz 2019 Çarşamba / 15:22

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.