E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığına Yaşar Şenal Seçildi

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığına Yaşar Şenal Seçildi

18 Mart 2019 Pazartesi / 14:26 | HABERLER
180. Sayı (Mart 2019)
143 kez okundu

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER) 12 Şubat 2019’da gerçekleştirilen 9. Olağan Genel Kurulu’nda, 2019-2020 döneminde görev yapacak yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi. ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, Rheinzink Genel Müdürü Yaşar Şenal oy birliğiyle seçildi.

Şenal, “Sektörümüz son yıllarda büyümeyi sürdürerek istikrarı belirli ölçüde korumayı başardı. Önümüzdeki dönemde ise en önemli hedefimiz mevcut zorlukların etkisine rağmen sektörümüzün ulaştığı seviyeyi kalıcı hale getirmek olacak” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri
ÇATIDER 9. Olağan Genel Kurulu’nda Onduline Avrasya’dan Gülçin Burunca, Işıklar Yapı Ürünleri‘nden Özgür Üzeltürk, Multiplan Enerji ve Yalıtım Sistemleri A.Ş.‘den M. Nazım Yavuz, Standart İzolasyon’dan Levent Çeki, Türk Ytong‘dan Lebriz Akdeniz, Mardav Yalıtım A.Ş.’den Alper Doğruer, BTM’den Orkun Ürkmez, BRAAS Çatı Sistemleri’nden Abdullah Deliceoğlu, Dörken Sistem A.Ş.’den Cengizhan Okur, Assan Panel A.Ş’den İhsan Tolga Akar Yönetim Kurulu Üyesi oldular.

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Rheinzink Genel Müdürü Yaşar Şenal, şunları söyledi: “Sektörümüz son yıllarda büyümeyi sürdürerek istikrarı belirli ölçüde korumayı başardı. Önümüzdeki dönemde ise en önemli hedefimiz mevcut zorlukların etkisine rağmen sektörümüzün ulaştığı seviyeyi kalıcı hale getirmek olacak. Bu süreçte devam eden kentsel dönüşüm uygulamalarıyla birlikte yenileme ve restorasyon projelerine daha fazla odaklanarak sektörümüze katkı sağlamaya çalışacağız. “Yatay Mimari” olarak ifade edilen yeni şehircilik yaklaşımı da sektörümüzün odak noktalarından biri olacak. Bu yaklaşımın sektörümüze etkilerini mercek altına alarak, potansiyel etkilerini gündemimize taşıyacağız.”

Şenal yeni dönemde dijital platformları da daha etkin kullanarak, her türlü proje, etkinlik ve çalışmaları üyelere çok daha güçlü şekilde ulaştırmayı planladıklarını belirterek, “Bu kapsamda “Yapı Okulu”, “Çatı ve Cephe Konferansı”, “Çatı Ustaları Yarışması” ve “Üniversite Eğitimleri” gibi oldukça kapsamlı ancak farklı mecralarda yer alan çalışmaları ortak bir zeminde toplayarak mevcut altyapımızı geliştirmek ve mobil uygulamalar şeklinde tüm üyelerimizin ve hedef kitle kullanıcıların kullanımına sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca 2. basımı tamamlanan “Çatı Kaplama Malzemeleri Uygulama Detayları Kılavuzu”nun dijital ortama aktarılması ile tüm bilgilerin zaman ve mekândan bağımsız biçimde tüm sektör profesyonellerine ulaştırılması sağlanacak” diye konuştu.


 


İlginizi çekebilir...

Mapei Türkiye, 2019 Yılı Hedeflerini Paylaştı

MAPEI, tüm Türkiye'de hizmet veren bayileri ile Antalya'da bir araya geldi....
16 Nisan 2019 Salı / 15:24

EPSDER Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ateş Oldu

EPS Sanayi Derneği (EPSDER) Olağan Genel Kurul Toplantısı 20 Mart 2019, Çarşamba günü Radisson Blu Hotel Tuzla'da yapıldı....
16 Nisan 2019 Salı / 10:39

Levent Pelesen: 'Estetik ve Ekonomik Kaygılar, Yangın Güvenliğinin Önüne Geçmemeli'

Yakın dönemde rezidans, hastane, konutlarda yaşanan ve son olarak 12 Mart'ta Trabzon'da bir üniversitede çıkan yangının ardından, İZODER (Isı ...
16 Nisan 2019 Salı / 10:24

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.