E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

OC-Plan FCM 2015v ECB Geomembran

OC-Plan FCM 2015v ECB Geomembran

7 Aralık 2018 Cuma / 14:43 | ÜRÜN TANITIMI
177. Sayı (Aralık 2018)
70 kez okundu

Dünyadaki ilk kullanımı 1960’ların sonuna, Türkiye’deki ilk kullanımı ise 1990’ların ortasına dayanan, bugüne kadar milyonlarca metrekarelik referansa sahip olan ECB Su Yalıtım Geomembranları, kullanıcılardan gelen talep üzerine taze betona tam yapışarak yüzde 100 sızdırmazlık sağlayacak şekilde geliştirildi.

Almanya Meckesheim’da kurulmuş Avrupa’nın konusundaki en büyük kapasiteli ve tamamı bilgisayar kontrollü ekstrüzyon hattında, yaşlanmayan özel hammaddeler kullanılarak katkısız ve el değmeden üretilen malzemenin her bir rulosu özel olarak poşetlenip, barkodlanıp otomatik olarak paletlere yerleştiriliyor.

Birleşim Yerleri Test Edilebilen Tek Sistem

Taze betona direk yapışma özelliği olan ürünler arasında yüzeye serbest olarak serilen, ek yerleri otomatik kaynak makineleri ile birleştirilen ve kaynakları basınç ile test edilebilen tek sistem olan OC-Plan FCM (Fresh Concrete Membrane) 2015v ECB Geomembranlar, temel ve tek yüz perde uygulamalarında ideal çözüm sunuyor.

Yüksek Mekanik Performans

Taze betona direk yapışma özelliği olan ürünler arasında, DIN EN 1928’e göre Su Geçirimsizlik değeri (Hidrostatik Su Basınç Dayanımı) en yüksek olan malzeme sistemi ( ≥ 500 kPa ) yine OC-Plan FCM 2015v ECB Geomembran.

Geniş Satış Ağı

OC-Plan FCM 2015v ECB Geomembranlar, Polyfin Türkiye’nin diğer ECB ve FPO Geomembranları gibi, firmanın İstanbul Tuzla’daki deposundan tüm Türkiye’nin yanı sıra Polyfin Türkiye’nin sorumlusu olduğu komşu ülkelere, Türki Cumhuriyetlere ve Kuzey Afrika’ya sevk ediliyor.


 


İlginizi çekebilir...

KNAUF SM 700 PRO - Çağdaş Cephe Teknolojisi

Knauf, SM 700 PRO ile benzersiz ve çok yönlü bir sıva sunuyor. Benzersiz olması demek; uzun entegre elyafları sayesinde en yüksek güvenlik sunduğu anl...
15 Nisan 2019 Pazartesi / 13:20

Anadolu Motor, ANPA Yalıtım Çözümleri ile Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Türkiye'nin önde gelen motor üretim ve satış şirketi Anadolu Motor'un ANPA markası altında sunduğu yalıtım çözümlerinden Aerogel sahip olduğu ...
10 Eylül 2018 Pazartesi / 10:18

Armacell, Kriyojenik Hatların Yalıtımında Fark Yaratıyor

Armacell, kriyojenik hatlarda kullanılmak için üretilen elastomerik kauçuk ürünleriyle kriyojenik hatların yalıtımında fark yaratıyor......
10 Eylül 2018 Pazartesi / 10:15

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.