E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Bonus, TEM Avrasya Projesinde

Bonus, TEM Avrasya Projesinde

7 Aralık 2018 Cuma / 14:14 | HABERLER
177. Sayı (Aralık 2018)
43 kez okundu

Eryap Grup’un yalıtım markası Bonus, 4 yalıtım alanında da hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında ürünlere sahip Bonus, son dönemin prestijli projelerinden TEM Avrasya’nın da yalıtım ürünü tercihi oldu. Isı, ses ve yangın yalıtımı özelliğini aynı anda tek bir ürünle sağlayan Bonus Taş Yünü, TEM Avrasya projesinin dış cephe mantolama uygulamalarında tercih edildi.
Üstün performans özellikleri ve yıllardır sürdürdüğü kaliteli üretim prensibi ile sektörün en çok tercih edilen markalarından olan Bonus Taş Yünü serisinin, mantolama uygulamalarına özel üretilen, yüksek yoğunluk ve yüzeye dik çekme dayanımına sahip Bonus Premium F 150 serisinin kullanıldığı projede, 6 cm kalınlığında ürünler tercih edildi. Bugüne kadar 35 bin metrekareye yakın Bonus Premium F 150 ürünleri kullanılan TEM Avrasya projesinin inşası ve yalıtım uygulamaları sürüyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen TEM Avrasya projesinin 2019 yılı sonunda teslim edilmesi bekleniyor.
Eryap Grup’un Sakarya Hendek’teki tesislerinde, yüksek teknoloji ve kalitenin harmanlanması ile üretilen ve yüzde 100 yerli sermaye ürünü olarak hizmete sunulan Bonus Taş Yünü, üstün yalıtım performansı ile prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Hizmete sunulduğu 2012 yılından bu yana sayısız prestijli ve ödüllü projenin tercihi olan Bonus Taş Yünü, yapı ömrü boyunca koruduğu ilk günkü performansı ile daha çok sayıda projenin tercihi olmaya devam edecek.
Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığı imzası taşıyan TEM Avrasya Konutları projesi 18 bin 621 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde inşa edilen projede 6 blokta 612 konut ve 3 dükkan yer alıyor. Her biri 18 katlı olarak tasarlanan blokları ile TEM Avrasya projesi, sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın ilgisini çekiyor. 13-16 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MİPİM 2018 Uluslararası Gayrimenkul, Emlak ve Yatırım Fuarı’nda tanıtılan TEM Avrasya projesi, bu özelliği ile de prestijini gözler önüne seriyor.

Bonus, Yalıtım Bilincinin Artırılmasında Başrolde
İZODER’in Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile yürüttüğü “Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri”, Türkiye turuna devam ediyor. Kasım 2017’de İzmir’de başladığı yolculuğunu, İZODER’in kuruluşunun 25. yıl dönümünde 25 Aralık’ta İstanbul’da tamamlayacak olan Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’nin sponsorlarından olan Bonus Yalıtım, 2018’deki tüm seminerlerde desteğini sürdürerek yalıtım bilincinin gelişmesinde rol oynuyor.
Eryap Grup’un yalıtım grubu markası Bonus Yalıtım, her biri alanında uzman satış ve pazarlama ekibi ile 25 Aralık İstanbul seminerinde standında ziyaretçilerini ağırlayarak, tecrübe ve bilgi birikimini aktaracak.


 


İlginizi çekebilir...

VERİMDER: 'Yanlış Malzemeyle Doğru Yalıtım Yapılamaz'

Enerji verimliliği ve tasarrufu konusunda Türkiye'nin dört bir yanında bilinçlendirme seferberliği yürüten Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği-VE...
10 Haziran 2019 Pazartesi / 10:51

Kendinden Renkli Malzemelerin Üretimine Başladık

Tepe Betopan Yapı Malzemeleri Genel Müdürü A. Münir İsker...
10 Haziran 2019 Pazartesi / 10:48

Assan Alüminyum'un Fabrikası Galeriye Dönüştü

Assan Alüminyum sanatı ve genç sanatçıları destekleme vizyonu doğrultusunda, Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencilerinin hazırladığı ...
10 Haziran 2019 Pazartesi / 10:48

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.