E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EMÜLZER
KNAUF

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Adaylarını Bekliyor

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Adaylarını Bekliyor

5 Aralık 2018 Çarşamba / 14:37 | YAYINCIDAN
176. Sayı (Kasım 2018)
26 kez okundu

Bu yıl 16.’sını düzenleyeceğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri için 31 Ocak 2019 tarihine kadar sürecek olan aday olma süreci başladı. 2018 yılı içerisinde piyasaya sürülen ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı ve yangın yalıtımı ürünlerinin yılın yalıtım ürünü kategorilerinde yarışacağı ve 2018 yılı içerisinde yalıtım ürünü üretmek için yapılan yatırımlar arasından yılın yatırımının belirleneceği heyecanlı döneme girdik. Dergimizde ve www.yalitim.net adresinde yer alan “Aday Önerme Formu” ile yılın yatırımı ve yılın yalıtım ürünleri kategorilerinde başvuracak adaylarımızı merakla bekliyoruz.

İnovasyon her sektörde olduğu gibi yapı ve yalıtım ürünlerinde de önemli. Şişecam Düzcam Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Ebru Şapoğlu dergimizde yer alan röportajında, Şişecam Düzcam’da inovatif çözümlere öncelik verdiklerinin altını çiziyor. Sika Türkiye Genel Müdürü Turgay Özkun ile gerçekleştirdiğimiz röportajda Özkun, Sika Türkiye’de “Sürdürülebilir ve karlı büyüme stratejilerini devam ettirdiklerini” aktarıyor ve 2018 yılının ilk üç çeyreğinde %35 büyüdüklerine dikkat çekiyor.

Yapı ve yalıtım sektörleri için referans raporlar yayımlayan Türkiye İMSAD’ın Yapı Sektörü 2017 Raporu’nun “Yapı Kimyasalları” bölümünü sayfalarımızda okuyabilirsiniz. Raporda, yapı kimyasalları ihracat ve ithalat göstergeleri, ihracat pazarlarımız, ithalat yaptığımız ülkeler ve dünya ticaretinde payımız ve sıralamamız yer alıyor.

Yalıtım sektörümüzün yaşadığı sorunlardan çıkış yolu olarak fırsat sunan ihracat olanaklarının artması dileğimle, krizden en çok etkilenen sektörlerin başında gelen (üç yüzden fazla dergi ve gazetenin kapandığı günümüz koşullarında) yayıncılık dünyamızın mensubu olarak, yalıtım pazarının büyümesi ve markalaşmasına katkıda bulunabilmek için sorumlu yayıncılık anlayışımızla “uçağı havada tutmaya” gayret ettiğimizi değerli okurlarımızla paylaşmak istiyorum.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Yeni Şeyler Söylemek Lazım

Değerli dostum DKM İnşaat Kurucusu ve Genel Müdürü Volkan Dikmen'in özyaşam öyküsünü, Yayın Koordinatörümüz Sertaç Aytaç'ın kaleminden keyifle...
14 Mart 2019 Perşembe / 16:12

İç Pazar Daralması Sektörü İhracata Yönlendiriyor

İsmail Ceyhan...
14 Şubat 2019 Perşembe / 00:12

İnsanımız Berberinde Sertifika Ararken...

İsmail Ceyhan...
30 Ocak 2019 Çarşamba / 16:23

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.