E-Bültene Abone Olun!

x

Dergimizle ilgili e-bültenleri almak için lütfen e-posta adresinizi yazınız:

 


E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Stoper Yapı, İkinci Hat Yatırımını Devreye Aldı

Stoper Yapı, İkinci Hat Yatırımını Devreye Aldı

8 Kasım 2018 Perşembe / 09:58 | HABERLER
176. Sayı (Kasım 2018)
87 kez okundu

Ravago Bina Sistemleri çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Stoper Yapı, üretim tesislerinde devreye aldığı ikinci hat yatırımı ile kapasitesini 24 milyon metrekareye çıkardı. Firma önümüzdeki dönemde ek yatırımlarla beraber kapasitesini 30 milyon metrekareye çıkarmayı hedefliyor.
Yatırımla ilgili bilgi veren Stoper İşletme Direktörü Eray Doğan, “Hattımızı bitümlü membran tesisi kurulumunda konusunun en iyilerinden biri olan İtalyan Boato firması yaptı. İlk hattımızı da 2007 yılında aynı firma kurmuştu. Yeni hattımız ilkine oranla gelişen teknolojiye uygun olarak daha hızlı çalışıyor.” dedi.
Stoper membranlarının 50’den fazla ülkede satıldığını ve sürekli ürün geliştirdiklerini sözlerine ekleyen Doğan, “Bu sene geliştirdiğimiz 2 yeni ürünümüz olan StickySTOPER XL ve STOPER proof’u iç piyasaya sunduk. Üretimde farklı ürün tiplerini kısa aralıklarla üretmek bizi zorluyordu, yeni hattımız ile bu zorlukları aşarak daha iyi hizmet vermeyi ve üstün nitelikli ürünler üretmeyi hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.
Ürünlerini Mardav’ın 300’ü aşkın bayi ağı ve satış dağıtım hizmetiyle müşterilerine sunduklarını belirten Stoper İşletme Direktörü Eray Doğan, şöyle devam etti: “Ülkemizin bugünkü şartlarında böyle bir yatırım yapmamız şaşkınlıkla karşılanıyor, ancak Türkiye’nin potansiyeli olan bir ülke olduğuna ve bu sıkıntılı dönemin uzun sürmeyeceğine inanıyoruz.”
“Çatısı altında bulunduğumuz Ravago Bina Sistemleri, yapı sektöründe Türkiye’de yaptığı yatırımları büyütüyor. Konusunda lider olmayı sürdürmek isteyen bir grubun çatısı altında faaliyet gösteriyoruz, dolayısıyla biz de bitümlü membran sektöründe nitelik ve ciro olarak liderliğimizi sürdürmek istiyoruz.”


 


İlginizi çekebilir...

Ravaber, Mineral Yünlerin Tümünü Tek Çatı Altında Üreten İlk Marka Oldu

Yalıtım Sektöründe büyüme odaklı anlayışı ile faaliyelerini sürdüren Ravaber, taşyünü, camyünü ve seramik yünü ürünlerini tek bir çatı altında üreten ...
8 Ocak 2019 Salı / 15:35

Şişecam Düzcam "Mimarca Cam" Etkinliklerinin Dördüncüsünü Düzenledi

Şişecam Düzcam, Türk Serbest Mimarlar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiği "Mimarca CAM" etkinliğinin dördüncüsünü gerçekleştirdi......
27 Aralık 2018 Perşembe / 14:09

BTM'den Arel Üniversitesi'nde Eğitim

BTM, Arel Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2. sınıf öğrencilerine çatı kaplamaları konusunda teorik ve pratik eğitim verdi......
26 Aralık 2018 Çarşamba / 11:05

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.