E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ODE YALITIM
BLOKSAN
MOLÜMER
BTM
TUNÇMAN PLAST
BAU 2019
ARMACELL

Biggloyalty Uluslararası Sadakat ve Ödüllendirme Konferansı Dubai'de Yapıldı

Biggloyalty Uluslararası Sadakat ve Ödüllendirme Konferansı Dubai'de Yapıldı

8 Kasım 2018 Perşembe / 09:50 | HABERLER
176. Sayı (Kasım 2018)
13 kez okundu

Türkiye’de yıllardır geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene Dubai’ye taşınan “Uluslararası Sadakat ve Ödüllendirme Konferansı”, 3 Ekim 2018’de Rixos Premium Dubai’de düzenlendi. BiggLoyalty General Trading LLC tarafından organize edilen konferans, Aristo FZE tarafından desteklendi. Katılımcıların ve Dubai’deki sektör oyuncularının büyük ilgisi ile karşılaşan konferans, 200’den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.
Konferans, BiggLoyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. BiggLoyalty Genel Müdürü Derya Şendil’in başarılı vaka çalışmasını sunmasının ardından, MENA Bölgesi Direktörü Mehmet Gürün, BiggLoyalty’nin tüm SAAS ürünlerini sundu.
Pepper and Rogers Grup Partneri Alpay Akdemir, müşteri deneyiminin sadakati nasıl derinleştirdiği ve satışları nasıl arttırdığı ile ilgili bir konuşma yaptı. Orta Doğu Alışveriş Merkezi Kurulu CEO’su David MacAdam, “Perakende Sektöründe Çalışan Bağlılığının Önemi” üzerine konuştu. Son olarak Rixos/Accor Grup Yetenek & Kültür Başkan Yardımcısı Michel A. Farines de yeni uygulamaya geçen BiggLoyalty Global Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme Platformu Rixos Stars ile Rixos Ödüllendirme’yi ve bu platformların personele yaptığı pozitif etkileri anlattı.


 


İlginizi çekebilir...

Küresel Isınmaya Karşı, Enerjiyi Evlerimize Hapsetmeliyiz

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından düzenlenen 10. Küresel Isınma Kurultayı, 22 Kasım Perşembe günü İstanbul Sanayi Odası'nda gerçekleşt...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:18

Ravago Bina Sistemleri Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor

Ravago Grubu, Dow Chemical Company ile yaptığı anlaşma ile Dow'un Avrupa'daki XPS iş kolunu devralıyor....
7 Aralık 2018 Cuma / 14:16

Bonus, TEM Avrasya Projesinde

Eryap Grup'un yalıtım markası Bonus, 4 yalıtım alanında da hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında ürünlere sah...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:14

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 13.12.2018 / 12:28:42