E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
MOLÜMER
TUNÇMAN PLAST
ODE YALITIM
BTM
ARMACELL
BLOKSAN
BAU 2019

Çukurova Yalıtım, Bayilerini Odessa'da Ağırladı

Çukurova Yalıtım, Bayilerini Odessa'da Ağırladı

9 Ekim 2018 Salı / 14:56 | HABERLER
175. Sayı (Ekim 2018)
17 kez okundu

Çukurova Yalıtım, 2018 yılında düzenlediği dördüncü yurt dışı organizasyonunda bayilerini Ukrayna'nın en büyük liman ve turizm şehri olan Odessa'da ağırladı.

Organizasyonda yapılan panoramik şehir turunda 2. Ekaterina Anıtı, Tarihi Odessa Opera Binası, 2. Dünya Savaşı'na ait meçhul asker anıtı ve birçok eşsiz mimari örnek yakından görüldü. Akşamları ise renkli gece hayatı ile bilinen Odessa'da bayiler oldukça keyifli vakit geçirdi.

Çukurova Yalıtım, Irak Yapı Fuarı'na Katıldı
Çukurova Yalıtım, Irak'ın başkenti Bağdat'ta 5-8 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenen yapı fuarına katıldı. Yeniden yapılanma sürecinde olan ülkede, Çukurova Yalıtım ürünleri ilgi gördü.

Çukurova Yalıtım fuarda; shingle, bitümlü su yalıtım örtüleri, drenaj levhası, EPS ve enjeksiyon ambalaj ürünleri, cam elyaf takviyeli polyester çatı örtüsü (CTP) ve alçıpan profillerini sergiledi.

Irak'ta sektör ile ilgili deneyimlerini paylaşan ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulan Çukurova Yalıtım, Ekim ve Kasım aylarında, Katar ve Kenya'da düzenlenecek olan fuarlara katılarak yurt dışında çalışmalarına devam edecek.


 


İlginizi çekebilir...

Küresel Isınmaya Karşı, Enerjiyi Evlerimize Hapsetmeliyiz

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından düzenlenen 10. Küresel Isınma Kurultayı, 22 Kasım Perşembe günü İstanbul Sanayi Odası'nda gerçekleşt...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:18

Ravago Bina Sistemleri Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor

Ravago Grubu, Dow Chemical Company ile yaptığı anlaşma ile Dow'un Avrupa'daki XPS iş kolunu devralıyor....
7 Aralık 2018 Cuma / 14:16

Bonus, TEM Avrasya Projesinde

Eryap Grup'un yalıtım markası Bonus, 4 yalıtım alanında da hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında ürünlere sah...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:14

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 19.12.2018 / 07:11:33 | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.