E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
BLOKSAN
ARMACELL
TUNÇMAN PLAST
BAU 2019
MOLÜMER
ODE YALITIM
BTM

Çukurova Yalıtım, Bayilerini Odessa'da Ağırladı

Çukurova Yalıtım, Bayilerini Odessa'da Ağırladı

9 Ekim 2018 Salı / 14:56 | HABERLER
175. Sayı (Ekim 2018)
76 kez okundu

Çukurova Yalıtım, 2018 yılında düzenlediği dördüncü yurt dışı organizasyonunda bayilerini Ukrayna'nın en büyük liman ve turizm şehri olan Odessa'da ağırladı.

Organizasyonda yapılan panoramik şehir turunda 2. Ekaterina Anıtı, Tarihi Odessa Opera Binası, 2. Dünya Savaşı'na ait meçhul asker anıtı ve birçok eşsiz mimari örnek yakından görüldü. Akşamları ise renkli gece hayatı ile bilinen Odessa'da bayiler oldukça keyifli vakit geçirdi.

Çukurova Yalıtım, Irak Yapı Fuarı'na Katıldı
Çukurova Yalıtım, Irak'ın başkenti Bağdat'ta 5-8 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenen yapı fuarına katıldı. Yeniden yapılanma sürecinde olan ülkede, Çukurova Yalıtım ürünleri ilgi gördü.

Çukurova Yalıtım fuarda; shingle, bitümlü su yalıtım örtüleri, drenaj levhası, EPS ve enjeksiyon ambalaj ürünleri, cam elyaf takviyeli polyester çatı örtüsü (CTP) ve alçıpan profillerini sergiledi.

Irak'ta sektör ile ilgili deneyimlerini paylaşan ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulan Çukurova Yalıtım, Ekim ve Kasım aylarında, Katar ve Kenya'da düzenlenecek olan fuarlara katılarak yurt dışında çalışmalarına devam edecek.


 


İlginizi çekebilir...

"Eskimeyen Tuğla, Yaşayan Mimari" Diploma Projeleri Yarışması Sonuçlandı

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından organize edilen "Eskimeyen Tuğla, Yaşayan Mimari" Diploma Projeleri Yarışması sonuçlandı....
9 Ekim 2018 Salı / 15:19

ODE, Teknik Seminerleriyle Bir Yılda 400 Uygulamacıya Ulaştı

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini, Türkiye'den çıkan global bir marka olma vizyonuyla sürdüren ODE Yalıtım, paydaşlarıyla birlikte büyüme hedefi d...
9 Ekim 2018 Salı / 15:13

DYO, İstiklal Yolu'nu Renklendirdi

Milli Mücadele'nin zaferle sonuçlanmasında büyük rol oynayan İstiklal Yolu, günümüzde özellikle doğa ve tarih meraklılarını kendine çeken cazip bi...
9 Ekim 2018 Salı / 15:09