E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EMÜLZER
KNAUF

Çukurova Yalıtım, Bayilerini Odessa'da Ağırladı

Çukurova Yalıtım, Bayilerini Odessa'da Ağırladı

9 Ekim 2018 Salı / 14:56 | HABERLER
175. Sayı (Ekim 2018)
21 kez okundu

Çukurova Yalıtım, 2018 yılında düzenlediği dördüncü yurt dışı organizasyonunda bayilerini Ukrayna'nın en büyük liman ve turizm şehri olan Odessa'da ağırladı.

Organizasyonda yapılan panoramik şehir turunda 2. Ekaterina Anıtı, Tarihi Odessa Opera Binası, 2. Dünya Savaşı'na ait meçhul asker anıtı ve birçok eşsiz mimari örnek yakından görüldü. Akşamları ise renkli gece hayatı ile bilinen Odessa'da bayiler oldukça keyifli vakit geçirdi.

Çukurova Yalıtım, Irak Yapı Fuarı'na Katıldı
Çukurova Yalıtım, Irak'ın başkenti Bağdat'ta 5-8 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenen yapı fuarına katıldı. Yeniden yapılanma sürecinde olan ülkede, Çukurova Yalıtım ürünleri ilgi gördü.

Çukurova Yalıtım fuarda; shingle, bitümlü su yalıtım örtüleri, drenaj levhası, EPS ve enjeksiyon ambalaj ürünleri, cam elyaf takviyeli polyester çatı örtüsü (CTP) ve alçıpan profillerini sergiledi.

Irak'ta sektör ile ilgili deneyimlerini paylaşan ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulan Çukurova Yalıtım, Ekim ve Kasım aylarında, Katar ve Kenya'da düzenlenecek olan fuarlara katılarak yurt dışında çalışmalarına devam edecek.


 


İlginizi çekebilir...

ÇATIDER'de Bayrak Değişimi

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)'nin 12 Şubat Salı günü gerçekleştirilen Genel Kurulu'nda yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belirlendi...
15 Şubat 2019 Cuma / 10:39

B2B Medya Dergileri Dijital Mecralarda Hızlı Bir Büyüme Sergiliyor

Bünyesinde 7 ayrı sektörden on dergi yayımlayan B2B Medya, son iki senedir web ve mobil platformlarını daha etkin kullanıyor....
13 Şubat 2019 Çarşamba / 22:36

Ferdi Erdoğan: "Enerjinin Verimli Kullanılması Son Derece Önemli"

Türkiye İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, 'Enerji Verimliliği Haftası' dolayısıyla y...
13 Şubat 2019 Çarşamba / 22:34


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.