E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
BAU 2019
TUNÇMAN PLAST
BTM
ODE YALITIM
ARMACELL
MOLÜMER
BLOKSAN

Baumit Akademi, Çağdaş Yapı Çözümlerini Anlatmak İçin Yollarda

Baumit Akademi, Çağdaş Yapı Çözümlerini Anlatmak İçin Yollarda

9 Ekim 2018 Salı / 15:07 | HABERLER
175. Sayı (Ekim 2018)
17 kez okundu

Dudullu, Gebze ve Ankara’da bulunan Baumit Akademi’ler bünyesinde eğitimlerini sürdüren Baumit, yeni sezonda “Baumit Akademi Yollarda” etkinliği ile hizmet ve ürünlerini şehir şehir gezerek tanıtıyor.

Yapı profesyonellerinin hayallerindeki projeleri gerçekleştirmelerine olanak sağlayan çözümler sunan Baumit, Türkiye’nin birçok şehrine yaptığı eğitim ziyaretlerine devam ediyor.

Donanımlı bir araç ve deneyimli bir kadro ile yola çıkan Baumit Akademi; inşaat firmalarından bayilere, akademisyenlerden yalıtım konusunda bilgi almak isteyen apartman sakinlerine kadar yapıya ilgi duyan herkese ulaşmayı hedefliyor. “Baumit Akademi Yollarda” etkinliği bir yandan ürünler, uygulamalar, teknikler ve trendler konusunda bilgiler aktarırken; bir yandan da merak edilen sorulara çözüm yolları sunuyor. İstanbul, Bartın, Eskişehir, İzmir ve Ankara şehirleri ile başlayan “Baumit Akademi Yollarda”, talepler ve program doğrultusunda rotasını diğer illere de çeviriyor.


 


İlginizi çekebilir...

Küresel Isınmaya Karşı, Enerjiyi Evlerimize Hapsetmeliyiz

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından düzenlenen 10. Küresel Isınma Kurultayı, 22 Kasım Perşembe günü İstanbul Sanayi Odası'nda gerçekleşt...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:18

Ravago Bina Sistemleri Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor

Ravago Grubu, Dow Chemical Company ile yaptığı anlaşma ile Dow'un Avrupa'daki XPS iş kolunu devralıyor....
7 Aralık 2018 Cuma / 14:16

Bonus, TEM Avrasya Projesinde

Eryap Grup'un yalıtım markası Bonus, 4 yalıtım alanında da hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında ürünlere sah...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:14

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 19.12.2018 / 07:13:14 | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.