E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EMÜLZER
ALFOR
PANELSAN
ÇUKUROVA YALITIM

Isıdem İtalya 1 Yaşında

Isıdem İtalya 1 Yaşında

11 Haziran 2018 Pazartesi / 15:47 | HABERLER
171. Sayı (Haziran 2018)
83 kez okundu

Ürünlerini 5 kıtada 50’dan fazla ülkeye ihraç eden Isıdem Yalıtım, Avrupa’daki pazar payını güçlendirmek, paydaşlarına daha hızlı ve kusursuz hizmet verebilmek adına 2017 yılı ilk çeyreğinde ilk yurtdışı iştiraki olan İtalya ofisini ve deposunu hizmete açmıştı.

Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu bir yılını tamamlayan İtalya İştirakini: “Geçtiğimiz yılda başlayan yerel pazardaki faaliyetlerimiz doğrultusunda Coolflex elastomerik kauçuk köpüğümüzün; Generali Sigorta Genel Merkezi Veneto, NH Hotel Venedik ve Carabinieri Casermo Montebello askeri yerleşkesi gibi ülkenin birçok nitelikli projesinde tercih edilerek kullanılması bizlere ekstra motivasyon sağladı ve gelecek planlarımız için itici güç oldu” sözleriyle değerlendirdi.

Isıdem Yalıtım, Sektöre Katkı Sağlamaya Devam Ediyor
Isıdem Yalıtım 10 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Four Effects Engineering Meetings’te kendi standında etkinliğe katılan misafirlerini ağırladı. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen Four Effects organizasyonuna HVAC sektörünün bütün paydaşları katıldı.

Dünyanın birçok ülkesinden katılım sağlanan kauçuk sektörü üreticilerinin, akademisyenlerin ve enstitülerinin yer aldığı, İstanbul Intercontinental Hotel’de gerçekleşen Rubbercon 2018 konferansına ise Isıdem Yalıtım kalite ekibi, sözlü ve poster sunumlarıyla katkı sağlamanın gururunu yaşadı.

Isıdem Yalıtım Kiev ve Köln’de
Isıdem Yalıtım, 16-17 Mayıs tarihleri arasında Köln’de IEX Insulation Expo; 14-17 Mayıs tarihleri arasında ise Kiev’ de düzenlenen Aqua-Therm, soğutma, havalandırma, iklimlendirme fuarlarında misafirlerini ağırladı.

Isıdem Yalıtım Kiev ve Köln’de gerçekleşen endüstriyel yalıtım ısıtma, soğutma ve havalandırma fuarlarına, 2018 yılı için belirlenen “üretimin yüzde 50’si ihraç edilecek” hedefi doğrultusunda katılım sağladı ve stantlarını ziyaret eden misafirlerini ağırladı. Firmanın 2018 yılında “Ambalajından çıkar ve uygula” sloganıyla üretimine başladığı yeni ürünü “Coolflex PCS” özellikle Köln yalıtım fuarında ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.


 

İlginizi çekebilir...

Yılın Dış Cephe Projesi İspanya'dan

Baumit Life Challange 'Yılın Dış Cephe Yarışması 2018' sonuçlandı....
6 Ağustos 2018 Pazartesi / 15:41

'Filli Ustalar' Görev Başında

Filli Boya, hayata geçirdiği 'Filli Ustam' hizmeti ile boya uygulamaları konusunda tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor....
6 Ağustos 2018 Pazartesi / 15:38

Pendik Sahil Projesi'nde de Ekoklinker Tercih Edildi

Mostar Yapı, Pendik Sahil Projesi'nde Işıklar Yapı Ürünleri'nin özel ürünü olan Ekoklinker'i tercih etti....
6 Ağustos 2018 Pazartesi / 15:18