E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÇUKUROVA YALITIM
ALFOR
EMÜLZER
PANELSAN

Pa-Flex Kauçuk, Sodex Ankara'da Misafirlerini Ağırladı

14 Haziran 2017 Çarşamba / 14:40 | HABERLER
159. Sayı (Haziran 2017)

Pa-Flex Kauçuk, Nisan ayındaki Teskon Sodex İzmir fuarından sonra Sodex Ankara 2017 fuarına da katılarak misafirlerini ağırladı.
Özellikle fuarın ilk 2 günü, standında yoğun sayıda yabancı ziyaretçiyi misafir eden firma, çoğunluğu Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden olan ziyaretçilerinden iyi tepkiler aldı. Pa-Flex’in ürün kalitesinden memnun kalan ziyaretçiler, firmayla çalışmak istediklerini belirtti.
Pa-Flex, fuar süresince yurtiçinden de önemli sayıda ziyaretçiyi ağırladı. Devam eden veya başlaması planlanan projelerde kauçuk yalıtım tedarikçisi olarak Pa-flex markası ile çalışmak istediklerini belirten ziyaretçilerle görüş alışverişinde bulunuldu.
Standart kalite, doğru fiyat ve üstün hizmet anlayışı ile hareket eden Pa-Flex Kauçuk, teknik şartnamelere uygun, amacına hizmet eden esneklik ve sağlamlıkta levha ve boru imalatı ile günden güne sektörün güvenini kazanıyor ve birçok yerli/yabancı projede yer alıyor. Bunun bilinci ve sorumluluğuyla hareket eden Pa-Flex Kauçuk ileride yeni fuar ve organizasyonlarda misafirlerini ağırlamaya devam etmeyi hedefliyor.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55