E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EMÜLZER
ÇUKUROVA YALITIM
ALFOR
PANELSAN

Ode Yalıtım, Yurtdışı İş Ortaklarını İstanbul'da Biraraya Getirdi

14 Haziran 2017 Çarşamba / 11:50 | HABERLER
159. Sayı (Haziran 2017)

Ode, İstanbul’da düzenlediği toplantıda 20 ülkeden 45 iş ortağıyla biraraya geldi. Ode Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iki günlük Türkiye seyahatinin ilk gününde Ode’nin misafirleri İstanbul’da Boğaz Turu yaptı, tarihi ve turistik mekanları ziyaret ederek, keyifli bir gün geçirdi. İkinci gün Ode’nin Çorlu fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulunan misafirler, Radisson Blu Pera Otel’de düzenlenen toplantıda ise Ode’nin 2025 vizyonu hakkında bilgi sahibi oldu.
Ode Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker’in konuşmasıyla başlayan toplantıda Ode Yalıtım Danışmanı Jan Van Rij ve Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder de birer konuşma yaptı.
Ode olarak son beş yılda yaptıkları yatırımlarla sektörün ve ekonominin büyümesine önemli katkılar sağladıklarını anlatan Ode Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, “Eskişehir fabrikamızın da üretime başlamasıyla birlikte önümüzdeki beş sene içerisinde yüzde 25’lik bir büyüme hedefliyoruz. Diğer bir hedefimiz de 1 milyon doların üzerinde ihracat yaptığımız ülke sayısını her yıl bir ülke arttırarak, ihracatın toplam ciro içindeki payını yüzde 30’lar seviyesine çıkarmak. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmemiz durumunda 2025 yılında sektörümüzde güçlü bir bölgesel lider olacağız” dedi.

Ode Usta Seminerleri’nin İlki Eskişehir’de Gerçekleştirildi
Ode, geleneksel hale getirme hedefiyle hayata geçirdiği Usta Seminerleri’nin ilkini Eskişehir’de gerçekleştirdi. İç Anadolu Bölgesi’nin farklı illerinden su yalıtımı konusunda uzmanlaşmış 20 ustayı bir araya getiren seminer kapsamında, su yalıtımı ürünlerinin özellikleri ve kullanım detayları ile ilgili uygulamalı eğitim verildi. Ode Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, “Türkiye’de su yalıtımı konusunda bilinç oluşturma hedefimizde en önemli destekçilerimiz ustalarımız. Ode Usta Seminerleri ile ülkemizin her yerinden ustalarla buluşarak su yalıtımına dikkat çekmeye devam edeceğiz” dedi.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55