E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÇUKUROVA YALITIM
EMÜLZER
ALFOR
PANELSAN

Epique Island Projesinde Armacell Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi

14 Haziran 2017 Çarşamba / 14:38 | HABERLER
159. Sayı (Haziran 2017)

Armacell Yalıtım’ın elastomerik yalıtım ürünlerinin kullanıldığı Epique Island, Aksoy Holding tarafından Bodrum’un Tilkicik Koyu’nda villa, marina ve otel projesi olarak 126 dönüm büyüklüğündeki yarımada üzerinde inşaa edildi. Projede son teknoloji kontrol sistemleri sayesinde, enerjinin optimum düzeyde kullanılması amaçlandı.
Epique Island Bodrum projesinin iklimlendirme tesisatlarında Armacell Yalıtım’ın geniş ürün gamı kullanıldı. Armacell ürünleri, projede mükemmel ısı yalıtım özelliği, güçlü su buhar difüzyon direnci ve bu sayede tam bir yoğuşma kontrolü sağlaması ile tercih edildi.

Armacell Yalıtım, Öğrencilere Yönelik Eğitimlerine Devam Ediyor
Armacell Yalıtım A.Ş. Teknik Pazarlama Müdürü, İnşaat Mühendisi Hakan Nayır tarafından 16 Mayıs 2017 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik bir eğitim çalışması gerçekleştirildi.
Öğrencilere,  ısı-ses-yangın yalıtımının önemi, uygulama alanları, konutlar ve sanayide doğru yalıtım için doğru elastomerik kauçuk ürün seçimleri, ürünlerin teknik özellikleri, standartlar, sertifikasyon çalışmaları hakkında bilgilerin yanı sıra ürün örnekleri ile teknik bilgilerin yer aldığı bültenler verildi.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55