E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
PANELSAN
EMÜLZER
ALFOR
ÇUKUROVA YALITIM

Austrotherm'in Yeni Ürünü, Yol - Tünel Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü

14 Haziran 2017 Çarşamba / 14:46 | HABERLER
159. Sayı (Haziran 2017)

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün teknik desteği ile Yollar Türk Milli Komitesi tarafından düzenlenen 2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleştirildi.
31 Ülkeden 142 katılımcı firma ve 7 bin 348 profesyonel ziyaretçinin katıldığı fuara ilk defa katılan Austrotherm Türkiye’nin standı büyük ilgi gördü. Firma, özellikle inşaat mühendisliği uygulamaları için lanse ettiği Austrotherm geoBLOCK isimli yeni ürünü ve mühendislik hizmeti ile dikkat çekti.     
Austrotherm standında gösterimi yapılan Austrotherm geoBLOCK otoyol uygulama filmi büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz Nisan ayında uygulaması tamamlanan Üsküdar-Acıbadem Otoyol-Bağlantı yolu projesinde Austrotherm’in EPS Blok ürünü olan geoBLOCK’ların kullanımının anlatıldığı filmde uygulama detayları sektör profesyonellerine anlatıldı. Ayrıca, karayolu inşaatlarında EPS Blok kullanımının canlandırıldığı maket üzerinden de ziyaretçilere sunum yapıldı.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55