E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ALFOR
EMÜLZER
PANELSAN
ÇUKUROVA YALITIM

Ravaber ve Mardav, Budapeşte'de Bayi Toplantısı Yaptı

15 Mayıs 2017 Pazartesi / 13:58 | HABERLER
158. Sayı (Mayıs 2017)

Mardav Yalıtım ve Ravaber Yapı’nın ortaklığında, 30 Mart-2 Nisan tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bir bayi toplantısı düzenledi. Türkiye’nin farklı şehirlerinden 85 müşteri ve personelinin katılımıyla düzenlenen toplantıda ilk gün Budapeşte şehir turu yapıldı. Seyahatin ikinci gününde İntercontinental Otel’de bayi toplantısı gerçekleşti.
Toplantının açılış konuşmasını Mardav Yalıtım Genel Müdürü Levent Pelesen yaptı. Pelesen, konuşmasında firmanın bu yılki sloganı olan “Sizin Gücünüzle Sınırları Aşıyoruz” sözünü vurgulayarak bu başarıda emeği geçen bayilere teşekkürlerini iletti.
Ravaber Yapı Genel Müdürü Harun Hasyüncü de konuşmasında, dünden bugüne Ravaber’in gelişimini, 2016 yılında yapılan yatırımları ve 2017 yılı için hedeflerini aktardı ve firmanın yeni yatırımı olan Macaristan Taşyünü Fabrikasını duyurdu.
Mardav Yalıtım Bayi Toplantısı’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bölge Ciro Ödülleri ve Ürün Ciro Ödülleri de takdim edildi. Ayrıca  bu yıl 5. ve 10. yılını tamamlayan bayilere de plaket verildi.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55