E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÇUKUROVA YALITIM
ALFOR
EMÜLZER
PANELSAN

Çukurova Yalıtım, Londra'da Bayileriyle Buluştu

15 Mayıs 2017 Pazartesi / 14:10 | HABERLER
158. Sayı (Mayıs 2017)

Çukurova Yalıtım, 2017 bayi gezilerine Londra’da başladı. 1-5 Mart tarihleri arasında gerçekleşen seyahatte, katılımcılar keyifli günler geçirdiler.
Gezinin ilk gününde Parlemento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckignham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri ile Thames Nehri görüldü. Sonrasında ise Çukurova Yalıtım bayileri, Londra’nın sanat, tarih ve popüler müzelerini keşfettikleri geziye dahil oldular. Ardından, ünlü Mmüzikal Aslan Kral’ı izlemek üzere Lyceum Tiyatro’suna geçildi. Gezinin son günlerinde; Thames nehri üzerindeki Avrupa’nın en yüksek dönme dolabı olan London Eye’a binilerek Londra kuş bakışı olarak görüldü. Londra seyahati, gala yemeğiyle son buldu.

Çukurova Yalıtım’dan Yeni Ürün: Thermfloor Yerden Isıtma Levhası
Çukurova Yalıtım’ın ana üretim kalemleri içinde yer alan “Yapıpor” markalı EPS grubu ürünlerine, Thermfloor Yerden Isıtma Levhası da eklendi. Yerden ısıtma ürünleri, şap altı yalıtım malzemesi ve tabana döşenen sıcak su borularının sağlıklı dağılımı ile sabitlenmesini sağlayan, genleştirilmiş ekspande polistren (EPS) köpükten yapılmış bir yalıtım levhası.
Bina içlerinde parke altındaki PVC boruların montajında kolaylık sağlayan ürün, aynı zamanda ısı yalıtımına da yardımcı oluyor.
Thermfloor, uygulama süresi kısa olduğundan zaman tasarrufu sağlıyor. Radyatörsüz olduğundan mekanlar daha kullanışlı hale geliyor ve kullanım alanlarını daraltmıyor. Oda içi hava sirkülâsyonu az olduğundan alerjik reaksiyonları minimum düzeyde tutuyor. Konforlu ve eşit ısınma sağladığı için ısı tavanda birikmiyor.
Thermfloor’un uygulaması da son derece kolay. Şap atılmadan önce zemine “yerden ısıtma levhaları” döşeniyor. Ardından uygun borular mantar aralarından geçirilip şap ile birlikte kapatılıyor. Sistem; ev, villa, otel, okul, iş yeri, cami, hastane, spor salonu, stat, havuz çevresi vb. alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55