E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
PANELSAN
ÇUKUROVA YALITIM
EMÜLZER
ALFOR

TTMD 12. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

6 Nisan 2017 Perşembe / 17:02 | HABERLER
157. Sayı (Nisan 2017)

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği’nin 12. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı, 25 Mart 2017 tarihinde Ankara Latanya Otel’de yapıldı. Açılışın ardından Genel Kurul Divan Başkanlığı’na Ethem Özbakır, yardımcılıklarına Tamer Çalışkan ve Dilşat Baysan Çolak seçildi. Gündem maddelerinin karara bağlanmasından sonra MMO Yönetim Kurulu Sekreteri Yunus Yener ve İklimlendirme Meclisi ve İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz, genel kurula hitaben birer konuşma yaptılar.
2016-2017 yıllarına ait Faaliyet Raporu’nu sunan TTMD 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sarven Çilingiroğlu, başkanlığı döneminde düzenlenen sempozyum, eğitim seminerleri, toplantılar ve diğer etkinlikler hakkında detaylı bilgi verdikten sonra, dönem içerisinde birlikte çalıştığı Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Faaliyet Raporu’nun okunmasının ardından 2016-2017 yılı Dernek ve İktisadi İşletme Bilanço, Gelir-Gider Tabloları ve Dernek Denetim Kurulu Raporu Genel Kurul’a sunuldu. Dernek Tüzüğü’nün bazı maddelerinde değişiklik yapılmasının görüşülmesi ve kabulünden sonra yeni Yönetim Kurulu seçimi için oy verme işlemine geçildi. Üyelerin söz alarak görüş belirttiği son bölümün ardından 2016-2017 yılı Yönetim Kurulu çalışmaları, Genel Kurul tarafından oybirliği ile ibra edildi.
Kurul üyelerini seçmek üzere yapılan oylama sonucunda, iki yıl süre ile görev alacak olan TTMD XIII. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: Prof. Dr. Birol Kılkış (Başkan), Sarven Çilingiroğlu (Başkan Yrd.), Tamer Şenyuva (Başkan Yrd.), Tuba Bingöl Altıok (Başkan Yrd.), Dr. Kemal Gani Bayraktar (Genel Sek.), Birol Eker (Muhasip Üye), Haşim Alan (Üye), Dr. Kazım Beceren (Üye), Göksel Duyum (Üye), Kemal Gökay (Üye), Nermin Köroğlu Işın (Üye), Gökhan Ünlü (Üye), Birol Yavuz (Üye).

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55