E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
PANELSAN
ÇUKUROVA YALITIM
ALFOR
EMÜLZER

BTM Bayi Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

8 Mart 2017 Çarşamba / 16:20 | HABERLER
156. Sayı (Mart 2017)

BTM, yurt çapında verdiği bayi eğitimlerine, A Çivi ve Neo Teknik çalışanlarına verdiği eğitimlerle devam etti. 11 Şubat’ta BTM’nin genel merkezi İzmir Kemalpaşa’da ve 15 Şubat’ta BTM İstanbul merkez ofisinde gerçekleşen eğitimlere BTM bayileri A Çivi ve Neo Teknik’ten ilgili satış personelleri katıldı.
Tüm gün süren eğitimiler İzmir’de BTM Teknik Danışmanı Kemal Gel, İstanbul’da ise BTM Teknik Danışmanı Jozef Bonfil tarafından verildi.
İzmir’de gerçekleşen eğitimin ilk bölümünde katılımcılar BTM’nin son zamanlarda en gözde ürünlerinden olan yeni nesil su yalıtım ürünleri hakkında geniş bilgi aldılar. Öğleden sonra ise BTM Shingle ve BTM PVC Membran ürünleri ile ilgili teknik detaylar hakkında bilgilendirildiler.
İstanbul’da gerçekleşen eğitimde ise eğitimin ilk bölümünde katılımcılar BTM’nin tüm ürünleri hakkında bilgilendirildi. Öğleden sonra ise yapı kimyasalları, yeni nesil su yalıtım ürünleri, bitümlü likitler, BTM shingle ürünleri ile ilgili uygulamalı eğitim verildi.

BTM Poseidon PO 3000 Ürünü Butik Projelerde de Tercih Ediliyor
BTM’nin piyasaya sürdüğü ve piyasada alternatifi olmayan PO 3000; büyük projelerin yanı sıra prestijli butik projelerin de tercihi oluyor. BTM İzmir bayisi Hakan İzolasyon tarafından İşcanlı İnşaat Turizm San. ve Tic. firmasına yaptırılan su yalıtım uygulaması, Karşıyaka’da Münire Hanım Evleri projesinde hayata geçti.

BTM BituProof Temel Bohçalama Sistemi
BTM BituProof Sistemi, yapılaşmanın yoğun olduğu kent merkezlerinde bitişik nizam vaziyette yapılacak yapıların temellerinde ve kentsel dönüşüm kapsamında yıkılarak yeniden yapılacak binaların temellerinde su yalıtımını pratik, güvenli, uzun ömürlü ve ekonomik bir şekilde çözmek için tasarlanmış.
Bitişik nizam yapıların bulunduğu kesimlerde temel çukuru dik olarak açıldığı ve su yalıtım membranlarının yapıştırılacağı uygun yüzey elde edilmesi gerektiği için dıştan bohçalama sistemlerine göre daha komplike. Buna ek olarak, iksa sistemine yapıştırılmış olan membranın yapının statik perde duvarına da yapışması, statik perde ile su yalıtım membranı arasında tam yapışmanın sağlanması ve böylelikle tam geçirimsiz bir sistem elde edilmesi yakın bir zamana kadar mümkün olamamaktaydı.
BTM BituProof Sistemi, tüm bu zorlukları elimine ederek uygulamada sağladığı kolaylıklara ek olarak gerek temel tabanında, gerekse perde duvarda dökülen taze betona mükemmel bir yapışma sağlayarak tam bir su geçirimsizlik elde edilmesini sağlıyor. 

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55