E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
PANELSAN
EMÜLZER
ÇUKUROVA YALITIM
ALFOR

B2B Medya Şirketleri Kahvaltıda Buluştu...

8 Mart 2017 Çarşamba / 16:23 | HABERLER
156. Sayı (Mart 2017)

Ekim ayında gerçekleşen hisse devri ile B2B Medya şirketi olan Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. kadrosu ile İş Dünyası Yayıncılık kadrosu, 21 Ocak 2017 tarihinde Feriye Palas salonunda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. İş dünyası yayıncılığında saygın yerleri olan ve köklü bir geçmişten gelen her iki şirkette yıllardır çalışmakta olan iş arkadaşları, güzel bir ortamda birebir tanışma fırsatı buldu.
Sohbetlerinde iş hayatları ile ilgili güzel anıları dile getiren B2B Medya mensupları, gelecek dönem için iyi dileklerini ve umutlarını paylaştı.
B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan, samimi bir ortam oluşturan toplantıda birlikteliğin ahengine uygun olarak yeni dönem için öngörülerini ve her iki şirketin sinerjisinin yaratacağı fırsatları çalışma arkadaşları ile paylaştı.

Tesisat Dergimizin 24. Yaşını Kutladık
Ocak 1993 tarihinde ilk sayısı yayımlanan Tesisat dergimizin 24. yaşını Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. şirket merkezimizde kutladık. Üzerinde ilk sayımızın resmi olan pastayı kestiğimiz toplantıda, dergimizin nice yaş günlerinde birlikte olma dilekleri paylaşıldı. 

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55