E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÇUKUROVA YALITIM
EMÜLZER
PANELSAN
ALFOR

Alligator Rusty ile Mekanlara Geçmişin İzleri Geri Geliyor

8 Mart 2017 Çarşamba / 16:50 | HABERLER
156. Sayı (Mart 2017)

Alligator Boya, iç ve dış mekanlarda yaratıcı çözümler arayanlara farklı tekniklerin ve çözümlerin yer aldığı farklı bir dünya sunuyor. Creative Effect grubu sağlıklı boya ürünleri, duvarlara sedef, saten, mermer, metalik, toprak ve sim efektleri vererek mekânlar için sıra dışı alternatifler yaratıyor. Alligator’ün özel efektli ve dokulu ürünleriyle iç ve dış mekanlar artık daha farklı, daha modern ve daha etkileyici bir hale geliyor.
Creative Effect ürün bünyesinde yer alan Alligator Rusty, iç cephelere yeniden hayat veriyor. Su bazlı, antik metal efekt görünümlü, dekoratif özellikli son kat iç cephe boyası Alligator Rusty, antik metal dokusunu altın ve gümüş efektleriyle birleştirerek üç farklı görünüm sunuyor, mekanlardaki geçmişin izleri günümüze taşınıyor.
Uygulama yöntemine göre farklı desen elde etmenin mümkün olduğu Alligator Rusty, kullanıma hazır olarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Daha nitelikli ve prestijli ürünlere arzu duyan tüketicileri heyecanlandıracak, üst düzey hizmet anlayışı ile yeni bir soluk aldıracak Alligator Rusty, standart görünümü dışında gold ve silver efektli görünümüyle de alternatifler sunuyor.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55