E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ALFOR
EMÜLZER
ÇUKUROVA YALITIM
PANELSAN

Işıklar, İzmir'deki Yeni Showroomunu Açtı

14 Şubat 2017 Salı / 15:21 | HABERLER
155. Sayı (Şubat 2017)

Işıklar Yapı Ürünleri, İzmir Güzel-bahçe’de bulunan bayisi Başımtekin Ticaret ile yapmış olduğu işbirliği sonucunda İzmir’deki yeni showroomunun açılışını gerçekleştirdi. Showroom açılışı, 13 Ocak 2017 tarihinde, Başımtekin Ticaret ve Işıklar grubunun ev sahipliği ile sektörün önde gelen isimlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış, Işıklar Yapı Ürünleri Yönetim Kurulu üyesi Levent Demirer’in konuşması ile yapıldı. Açılışta Işıklar Yapı Ürünleri Genel Müdürü Özgür Üzeltürk ve Pazarlama Müdürü Dilek Karaköz Toruş da yer aldı.
Başımtekin Ticaret içerisindeki showroom ile birçok Işıklar ürünü sektör ilgilileri, mühendis ve mimarların beğenisine hazır hale getirildi. Özellikle Işıklar Yapı Ürünleri tarafından 2016 yılında piyasaya çıkarılan yüzde 100 kil içerikli Ekoklinker ürününe ayrılan bölümde ürünü tüm özellikleriyle birlikte incelemek mümkün hale geldi.
Işıklar, genişlettiği ürün çeşitliliğini, ürünlerinin kalitesini, farklı renk seçeneklerini ve kaliteli dokusunu yakından tanıtmak amacıyla İstanbul, Ankara, Samsun, Antalya ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında açtığı showroomlarını hız kesmeden genişletmeye devam ediyor.

 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55