E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
PANELSAN
ALFOR
ÇUKUROVA YALITIM
EMÜLZER

Filli Boya'nın Mimar Benim Uygulaması Güncellendi

14 Şubat 2017 Salı / 15:25 | HABERLER
155. Sayı (Şubat 2017)

Filli Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması güncellendi. Yepyeni özellikler eklenen uygulama, 2017’nin en trend renkleriyle yaşam alanlarının gerçeğe en yakın şekilde boyanmasını sağlıyor. Duvarlar en gözde renklerle canlı ve modern bir görünüm kazanıyor.
Uygulamanın “Nasıl Uygulanır” bölümünden, seçilen renklerin duvarlara nasıl uygulanacağı uygulama videolarıyla izlenebiliyor. Yeni güncellemeyle gelen “Boya Hesabı” modülü ile ne kadar boya alınması gerektiği hesaplanabiliyor, “Alışveriş Listesi” fonksiyonu ile proje için ihtiyaç listesi yapılabiliyor. Üstelik, Mimar Benim’in içinde yer alan “En Yakın Bayi” modülü sayesinde ise en yakın Filli Boya bayilerine kolayca ulaşılabiliyor.
Ücretsiz olarak akıllı telefonlara ve tabletlere indirilebilen “Mimar Benim” uygulaması hem online hem de offline olarak kullanılabiliyor.
 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55