E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
KNAUF
EMÜLZER

Knauf'un Tüm Paydaşları, 'Knauf Varsa, Ben Varım!' Dedi

Knauf'un Tüm Paydaşları, 'Knauf Varsa, Ben Varım!' Dedi

12 Mart 2018 Pazartesi / 14:05 | ETKİNLİK
168. Sayı (Mart 2018)
7 kez okundu

“Knauf Varsa, Ben Varım!” mottosuyla 2-4 Şubat tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Knauf bayi toplantısına katılım yoğundu...

Dünyanın önde gelen yapı malzeme üreticisi Knauf, her yıl aralıksız olarak düzenlediği bayi toplantısını bu yıl Antalya Susesi Luxury Resort Hotel‘de gerçekleştirdi. 2-4 Şubat tarihleri arasında Knauf bayilerini zengin bir etkinlik programıyla biraraya getiren organizasyonun odağında ise “Knauf Varsa, Ben Varım!” mottosu vardı.

Bu yılki toplantı için geliştirilen “Knauf Varsa, Ben Varım!” söylemi aracılığıyla bayiler ve Knauf Türkiye arasında yıllardır süregelen güçlü bağlara vurgu yapıldı. Knauf’un sağlıklı büyüme politikaları ve sektördeki öncü konumuna güvenen tüm paydaşlar, bu konsept aracılığıyla Knauf’a olan güvenlerini bayi toplantısında da dile getirme fırsatı buldular. Prof. Dr. Özgür Demirtaş ve Basketbol A Milli Takım Baş Antrenörlüğü yapmış olan Çetin Yılmaz’ın sunumlarıyla katılım gösterdiği ve karşılamadan sunumlara kadar her alanda “Knauf Varsa, Ben Varım!” mesajının yer aldığı bayi toplantısı, bayilerin takım olma becerilerini geliştiren Knauf Olympics oyunlarıyla başladı. İlk günün sonunda Çetin Yılmaz takım ruhuna vurgu yapan sunumunu gerçekleştirdi. İkinci gün, Knauf Türkiye Genel Müdürü Orhan Düzgün, geçen yılların ekonomik ve sosyal bir değerlendirmesini yaptıktan sonra Knauf Türkiye’nin performansını katılımcılarla paylaştı. Devamında, finans dünyasının tanınmış isimlerinden ve aynı zamanda Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanlığı’nı yürüten Prof. Dr. Özgür Demirtaş ekonomi alanında sunumunu gerçekleştirdi.

Öğleden sonraki oturum, Knauf Türkiye Satış Müdürü Emre Eker’in takdimiyle “Bir Zamanlar Bayide” skeç gösterisiyle başladı. Knauf ile bayiler arasındaki iletişimin esprili bir dille işlendiği skeçte müşteriler de unutulmadı. Skeç sonrası sunumuna devam eden Knauf Türkiye Satış Müdürü Emre Eker, “Hız ve Hizmet Kalitesi”nin günümüzde artan öneminden ve 2018 çalışma yöntemlerinden söz etti.

Organizasyonun gala yemeği Nükhet Duru’nun enerji dolu sahne performansıyla devam etti. Gecenin sonunda bayiler Knauf ile beraber çalışıyor olmanın bir ayrıcalık olduğunu, yapı sektörü pazarında Knauf ile birlikte hareket etmenin başarıyı ve kazancı da beraberinde getirdiğini dile getirdiler. Bayiler “Kazanmaya, Başarıya ve Birlikte Yürümeye Knauf Varsa Ben de Varım!” demekten çekinmediklerini belirttiler.

KNAUF TÜRKİYE HAKKINDA
Firma, 1989 yılında Biltepe A.Ş. olarak Türkiye’nin ilk kartonlu alçı plaka fabrikası olan Ankara fabrikasında üretime başladı. 1997 yılının ikinci yarısında dünya devi Knauf ile birleşerek “Tepe Knauf” adını aldı. 2000 yılından itibaren ise yüzde 100 Knauf olarak yatırımlarına devam etti. Yine aynı yılda yeni kartonlu alçı plaka fabrikasını İzmit’te hizmete aldı. Avrupa’nın en büyük tesislerinden birisi olan Knauf’un üçüncü fabrikası ise Ahiboz (Ankara)’da 2009 yılında üretime başladı. Bugünlerde ise bir sonraki Knauf fabrikasının Osmaniye’de açılması planlanıyor.

Türkiye’de dört yüzden fazla çalışanı ile Knauf, mimari projelere ücretsiz teknik ve ticari destek veren mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu ile tüm illere satış öncesi ve satış sonrası hizmet veriyor. Türkiye çapındaki geniş ve seçkin bayi ağı sayesinde tüm ürünleri bugün Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla temin edilebiliyor. Ayrıca Ankara, İstanbul, İzmir ve Giresun’da bulunan Eğitim Merkezleri’nin yanında Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan işbirliği doğrultusunda 81 ilde bulunan Meslek Eğitim Merkezleri ve Halk Eğitim Merkezleri’nde ücretsiz uygulama eğitimi veriyor.


 


İlginizi çekebilir...

Akademisyen ve sektör temsilcileri buluştu: 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) tarafından düzenlenen Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı'nda 'Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe...
16 Mayıs 2018 Çarşamba / 16:17

Yapı Ürünlerinin Gelişimi ve Geleceği Mimar Sinan'da Konuşuldu!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu'nda 13 Aralık günü düzenlenen 'Yapılarda Güvenlik ve Konfor Duvarla Başla...
16 Şubat 2018 Cuma / 11:56

TÜYAK 2017'de Her Yönüyle 'Yangın' Ele Alındı

TÜYAK 2017 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Derneği ev sahipliğinde, 9-10 Kasım tar...
7 Aralık 2017 Perşembe / 17:06


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.