E-Bültene Abone Olun!

x

Dergimizle ilgili e-bültenleri almak için lütfen e-posta adresinizi yazınız:

 


E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Baumit, Bayileriyle Kıbrıs'ta Buluştu

Baumit, Bayileriyle Kıbrıs'ta Buluştu

11 Mart 2018 Pazar / 12:17 | HABERLER
168. Sayı (Mart 2018)
16 kez okundu

Baumit Türkiye, 2-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Kıbrıs Elexus Hotel&Resort&Spa’da gerçekleştirdiği bayi toplantısı ile yeni yıl hedeflerini ve yeniliklerini paylaştı. “Şimdi Baumit zamanı” teması ve geniş bir katılımla gerçekleşen buluşma sunumları, yenilikleri, konuşmacıları ve çeşitli etkinlikleri ile markanın 2018’e bakışını ortaya koydu.

Baumit Türkiye Genel Müdürü Atalay Özdayı ve Baumit Türkiye Satış Müdürü Erdil Dinçer’in 2017 yılını inşaat ve yalıtım sektörü açısından değerlendirmeleri ile başlayan sunumları 2018 yılı beklentileri ve hedeflerinin paylaşımı ile devam etti. Sunumda 2017 yılında inşaat sektöründe yüzde 5’lik bir büyümeye ulaşıldığı belirtilirken, yeni yılda da büyümenin aynı oranda gerçekleşmesinin öngörüldüğü ifade edildi. Baumit Türkiye özelinde ise yüzde 15 oranında bir büyüme gerçekleştiğini açıklayan Baumit Türkiye Genel Müdürü Atalay Özdayı, tüm iş ortaklarına büyümedeki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Toplantıda 175 bayi ve genişleyen hizmet alanında 10 Bauhaus ve 43 Koçtaş şubesinde Baumit ürünlerine ulaşılabildiği kaydedilirken, 2018 yılında da büyüme başarısının devam edeceği vurgulandı. 2017 yılında açılan Ankara Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi ile hizmet alanının daha da genişletilmesinin planlandığı kaydedildi.

Sunumda, 2018 yılının aktif bir şekilde geçeceğinin sinyalleri de verildi. Tüm Baumit ülkeleri arasında iki yılda bir düzenlenen Baumit Life Challenge Dış Cephe Yarışması, 8-12 Mayıs tarihleri arasında Yapı Fuarı katılımı yılın ilk yarısının öne çıkan etkinlikleri. Ayrıca uygulamacılardan meslek odalarına, site yöneticilerinden teknik liselere kadar İstanbul, Gebze ve Ankara’da bulunan Baumit Akademi ile yalıtım konusunda eğitimlere devam edilmesinin yanı sıra mobil akademi konsepti ile eğitimlerin bayilerin ayağına kadar getirilmesinin planlandığı ifade edildi. Baumit’in inovasyona verdiği önem vurgulanarak geliştirilen yeni ürünler ve sistemler hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

Baumit Türkiye Genel Müdürü Atalay Özdayı ve Baumit Satış Müdürü Erdil Dinçer’in genel değerlendirme ve hedef paylaşımlarının ardından Baumit Türkiye Bayi Toplantısı’nın konuklarından Prof. Dr. Emre Alkin’in ekonomi değerlendirmeleri katılımcılar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. “Mazaret yok” sunumu ile iletişim uzmanı Dr. Şaban Kızıldağ ise etkileyici ve dinamik sunumu ile beğeni topladı. Toplantıda ayrıca farklı kategorilerde ödül kazanan bayilere ödülleri sunuldu.

BAUMIT, AVRUPA’NIN EN İYİ DIŞ CEPHESİNİ BRATISLAVA’DA SEÇİYOR

İki yılda bir düzenlenen Baumit Life Challange “Yılın Dış Cephe Yarışması”, bu yıl 2016 yılının birincisi olan Slovakya’nın başkenti Bratislava’da gerçekleşiyor. Baumit’in hizmet verdiği ülkelerden 500’e yakın projenin değerlendirileceği yarışmaya Baumit Türkiye, 4 kategoride 10 iddialı proje ile katılıyor.

Baumit Türkiye yarışmaya; “Müstakil Ev” kategorisinde, Toskana Vadisi ve Haneks Erol Bey Sitesi; “Site, Konut, Apartman” kategorisinde, Sinpaş Aquacity Denizli, Sinpaş Aydos Country, Tepeonaltı, Doğa Evleri, Yapısan Vadi ve Ruşen Park Sitesi; “Konut Dışı Bina” kategorisinde Maslak 1453 ve Heybeli Oteli; “Özel Ödül/Dokusuyla Fark Yaratan Yapı” kategorisinde ise Yapısan Vadi ile katılıyor.

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi http://lifechallenge.baumit.com web sitesinde yer alıyor.


 


İlginizi çekebilir...

Ravaber, Mineral Yünlerin Tümünü Tek Çatı Altında Üreten İlk Marka Oldu

Yalıtım Sektöründe büyüme odaklı anlayışı ile faaliyelerini sürdüren Ravaber, taşyünü, camyünü ve seramik yünü ürünlerini tek bir çatı altında üreten ...
8 Ocak 2019 Salı / 15:35

Şişecam Düzcam "Mimarca Cam" Etkinliklerinin Dördüncüsünü Düzenledi

Şişecam Düzcam, Türk Serbest Mimarlar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiği "Mimarca CAM" etkinliğinin dördüncüsünü gerçekleştirdi......
27 Aralık 2018 Perşembe / 14:09

BTM'den Arel Üniversitesi'nde Eğitim

BTM, Arel Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2. sınıf öğrencilerine çatı kaplamaları konusunda teorik ve pratik eğitim verdi......
26 Aralık 2018 Çarşamba / 11:05

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.