E-DERGİ
Yalıtım 168.Sayı

 


E-Dergi Oku 

EMÜLZER
DYOTHERM YALITIM SİSTEMLERİ
PANELSAN
ÇUKUROVA YALITIM
ALFOR

Acıbadem Mandarins'te Isıdem Yalıtım Ürünleri Kullanıldı

Acıbadem Mandarins'te Isıdem Yalıtım Ürünleri Kullanıldı

11 Mart 2018 Pazar / 12:12 | HABERLER

Mandarins Gayrimenkul’un 1.2 Milyar TL’lik yatırımla gerçekleştirdiği Mandarins Acıbadem projesinde Isıdem Yalıtım ürünleri tercih edildi. Mandarins Acıbadem’in ısıtma-soğutma-havalandırma sistemlerinde Isıdem Yalıtım’ın LEED sertifikalı tesislerinde ürettiği Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü ve Flexiduct esnek hava kanalı ürünleri kullanıldı.

Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ ≥ 10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliği taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri, TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.

Isıdem Yalıtım’ın Yenilikçi Yüzü SODEX Fuarı’na Yansıdı

Isıdem Yalıtım; Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat fuarı SODEX İstanbul’da, yenilikçi ve teknolojik yüzünü, özel olarak hazırladığı içeriği video wall’da misafirlerine yansıtarak, Coolflex (elastomerik kauçuk köpüğü), Flexiduct (esnek hava kanalları) ve Duct Connect (kanal bağlantı parçaları) markalı ürünlerini sergileme fırsatı buldu. Isıdem Yalıtım’ın 2018 yılında “Ambalajından çıkar ve uygula” sloganıyla üretimine başladığı yeni ürünü “Coolflex PCS” fuarda ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Yurtdışı ziyaretçilerin özellikle ilgi gösterdiği Isıdem Yalıtım standında, 4 günde 30’dan fazla ülkeden gelen ziyaretçiler, ürünler ve yenilikler hakkında uzmanlardan bilgi alma fırsatı yakaladı.