E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
TUNÇMAN PLAST
ARMACELL
BLOKSAN
BAU 2019
MOLÜMER
BTM
ODE YALITIM

Isıdem Yalıtım 'Coolflex PCS' ile Sektöre Bir İlk Daha Sunuyor

Isıdem Yalıtım 'Coolflex PCS' ile Sektöre Bir İlk Daha Sunuyor

16 Şubat 2018 Cuma / 11:11 | HABERLER
167. Sayı (Şubat 2018)
2 kez okundu

Isıdem Yalıtım, büyük çaplı boru yalıtımı için ölçülendirilerek, 45 derecelik açıyla özel olarak kesilmiş ve paketlenmiş elastomerik kauçuk köpüğü levhaları olan Coolflex PCS (Pre Cutting Sheet)’i 2018 yılı başında piyasaya sundu.

μ (Mu)≥ 10.000 değeri ile üretilen Coolflex PCS ürünleri, TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısına sahip ürün olma özelliği taşıyor. 

Sektörde bir ilk olarak değerlendirilen Coolflex PCS ürünü tamamen uygulayıcı dostu olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Ürün, tesisat yalıtımlarında fireleri ve işçilik maliyetlerini azaltarak, hızlı ve kolay uygulanıyor. “Ambalajından çıkar ve uygula” sloganı ile piyasaya arz edilen ürün, ustalara büyük kolaylık sağlıyor. 

Yenilikçi metotlarla sektörün geleceğine yön verdiklerini dile getiren Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yenilikçilik konusunda sektörde öncü bir rol izlemeyi kendimize misyon edindik. Geçtiğimiz yıllarda da Halojen içermeyen (Coolflex HF) ve EPDM esaslı (Coolflex HT) elastomerik kauçuk köpüklerini ürettik. Coolflex HF ürünü ile Yılın En İyi Isı Yalıtım Ürünü ödülünün de sahibi olduk. Bu başarılar Isıdem Yalıtım için ilk değil, son da olmayacak. İşlevsellikten uzaklaşmadan daha yaratıcı ve daha fonksiyonel ürünler üretmeye devam edeceğiz.”


 


İlginizi çekebilir...

Küresel Isınmaya Karşı, Enerjiyi Evlerimize Hapsetmeliyiz

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından düzenlenen 10. Küresel Isınma Kurultayı, 22 Kasım Perşembe günü İstanbul Sanayi Odası'nda gerçekleşt...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:18

Ravago Bina Sistemleri Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor

Ravago Grubu, Dow Chemical Company ile yaptığı anlaşma ile Dow'un Avrupa'daki XPS iş kolunu devralıyor....
7 Aralık 2018 Cuma / 14:16

Bonus, TEM Avrasya Projesinde

Eryap Grup'un yalıtım markası Bonus, 4 yalıtım alanında da hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında ürünlere sah...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:14

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 13.12.2018 / 12:33:43