E-DERGİ
Yalıtım 168.Sayı

 


E-Dergi Oku 

EMÜLZER
ÇUKUROVA YALITIM
ALFOR
PANELSAN
DYOTHERM YALITIM SİSTEMLERİ

Isıdem Yalıtım 'Coolflex PCS' ile Sektöre Bir İlk Daha Sunuyor

Isıdem Yalıtım 'Coolflex PCS' ile Sektöre Bir İlk Daha Sunuyor

16 Şubat 2018 Cuma / 11:11 | HABERLER

Isıdem Yalıtım, büyük çaplı boru yalıtımı için ölçülendirilerek, 45 derecelik açıyla özel olarak kesilmiş ve paketlenmiş elastomerik kauçuk köpüğü levhaları olan Coolflex PCS (Pre Cutting Sheet)’i 2018 yılı başında piyasaya sundu.

μ (Mu)≥ 10.000 değeri ile üretilen Coolflex PCS ürünleri, TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısına sahip ürün olma özelliği taşıyor. 

Sektörde bir ilk olarak değerlendirilen Coolflex PCS ürünü tamamen uygulayıcı dostu olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Ürün, tesisat yalıtımlarında fireleri ve işçilik maliyetlerini azaltarak, hızlı ve kolay uygulanıyor. “Ambalajından çıkar ve uygula” sloganı ile piyasaya arz edilen ürün, ustalara büyük kolaylık sağlıyor. 

Yenilikçi metotlarla sektörün geleceğine yön verdiklerini dile getiren Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yenilikçilik konusunda sektörde öncü bir rol izlemeyi kendimize misyon edindik. Geçtiğimiz yıllarda da Halojen içermeyen (Coolflex HF) ve EPDM esaslı (Coolflex HT) elastomerik kauçuk köpüklerini ürettik. Coolflex HF ürünü ile Yılın En İyi Isı Yalıtım Ürünü ödülünün de sahibi olduk. Bu başarılar Isıdem Yalıtım için ilk değil, son da olmayacak. İşlevsellikten uzaklaşmadan daha yaratıcı ve daha fonksiyonel ürünler üretmeye devam edeceğiz.”