E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EMÜLZER
PANELSAN
ALFOR
ÇUKUROVA YALITIM

Mardav Yalıtım Müşterileriyle Bali'de Bir Araya Geldi

Mardav Yalıtım Müşterileriyle Bali'de Bir Araya Geldi

18 Ocak 2018 Perşembe / 10:07 | HABERLER262 kez okundu

Mardav Yalıtım, Endonezya’nın dünyaca ünlü huzur adası olan Bali Adası’na seyahat düzenledi.

Firma, tedarikçilerinden Multiplan ve Armstrong’un bu yılki satış faaliyetleri kapsamında düzenlediği seyahatte müşterileriyle biraraya geldi. 12-19 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen seyahate 30 müşteri ve çalışan katıldı. Misafirler birkaç günlüğüne yoğun iş hayatı ve geriliminden uzaklaşarak, güzel anılarla evlerine döndüler. Mardav, bu tarz seyahatlerle bayileriyle olan ilişkisini güçlendirmeyi ve iş dışında keyifli vakit geçirmeyi amaçlıyor.

Dow Chemical ve Dow Corning’in Gücü, DOWSIL Bünyesinde Birleşti

Silikon konusunda 50 yılı aşkın zamandır kalitesi ve liderliğiyle bilinen marka, değişen yeni yüzünü düzenlemiş olduğu lansman daveti ile duyurdu. 20 Aralık 2017 tarihinde iş ortakları ve basın mensuplarının katılımıyla Ataşehir Marriott Otel’de düzenlenen davette, Dow Global Stratejik Pazarlama Direktörü Jean Paul Hautekeer, Dow Türkiye İş Geliştirme Müdürü Pınar Çetin, Mardav Yalıtım Genel Müdürü ve İzoder Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen, İzoder Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şen ve Mardav Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Alper Doğruer sunumlarıyla yeni marka birleşmesi ve yalıtım sektöründeki yeni yönetmelikler üzerine bilgilerini paylaştı.

Global bir kimya devi Dow Chemicals ve dünyanın en büyük silikon üreticisi Dow Corning firmalarının birleşmesi ile doğacak sinerjinin detaylıca anlatıldığı davette, yeni nesil püskürtülebilen silikonlar, panel yapıştırma, şeffaf bonding (yapıştırma), boyanabilen yeni nesil hibrit mastikler ve bunun gibi gelecek nesil yeni teknolojik ürünler anlatıldı.

“Yapı sektörünün bir numaralı çözüm ortağı olma” vizyonu ile yoluna devam eden Mardav Yalıtım, cephe sektörünün yanı sıra inşaat sektörünün geneli için uzun servis ömürlü, ekonomik, güvenli ve nano teknoloji ürünleri de sektörün hizmetine sunacağının müjdesini verdi.


İlginizi çekebilir...

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayi Zirvesi

İnşaat malzemesi sektörünün çatı örgütü Türkiye İMSAD, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle İstanbul'da 'Türkiye İnşaat Malzemesi...
16 Mayıs 2018 Çarşamba / 16:10

Antalya Belediyesi Hobi Bahçesi'nin Tercihi BTM Shingle Oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin kent yaşamının yorucu temposundan uzaklaşıp keyifli bir mola vermek isteyenler için hayata geçirdiği Hobi Bahçes...
15 Mayıs 2018 Salı / 15:53

Onduline Avrasya'nın Yeni Genel Müdürü Fulya Özgül Koçak Oldu

Onduline Avrasya Genel Müdürlüğü görevine Fulya Özgül Koçak getirildi....
15 Mayıs 2018 Salı / 15:49