E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
KNAUF
EMÜLZER

Kayseri Mobilyakent'te Isıdem Yalıtım Ürünleri Kulanıldı

Kayseri Mobilyakent'te Isıdem Yalıtım Ürünleri Kulanıldı

18 Ocak 2018 Perşembe / 09:49 | HABERLER
166. Sayı (Ocak 2018)
10 kez okundu

Kayseri’de mobilya üretimini ve satış ofislerini bir araya getirecek Kayseri Mobilyakent projesinde Isıdem Yalıtım ürünleri tercih edildi.

Esnaf ve Sanatkârlar Değişim, Dönüşüm ve Destek (3D) Strateji Belgesi ve Eylem Planı (ESDEP) kapsamında inşasına başlanan Kayseri Mobilyakent’in ısıtma-soğutma-havalandırma sistemlerinde ISIDEM Yalıtım’ın LEED sertifikalı tesislerinde ürettiği Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü ve Flexiduct esnek hava kanalı ürünleri kullanıldı.

Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ ≥ 10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliği taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri, TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.

Isıdem Yalıtım Dubai Big 5 Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Isıdem Yalıtım, 26-29 Kasım tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcilerinin katıldığı The Big 5 Show 2017 Uluslararası Yapı Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini sergiledi.

İnşaat sektörü açısından önemli ve stratejik bir tüketim merkezi olan Körfez’in en önemli yapı fuarlarından The Big 5 Show 2017’de 60 ülkeden yaklaşık 2 bin 500 firma yer aldı. Isıdem Yalıtım’ın Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü, Flexiduct esnek hava kanalı ve Duct Connect kanal bağlantı parçalarını sergilediği fuara, 4 günde 140 ülkeden yaklaşık 80 bin ziyaretçi katıldı.

Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “5 kıtada, 50’dan fazla ülkeye ihracat yapan Isıdem Yalıtım, sunduğu kaliteli ürünlerle sektörde lider markalardan biridir. Önemli ihracat potansiyeline sahip olan GCC ülkeleri pazarını yakından takip ederek, yeni ilişkiler kurduk. Yurt dışındaki fuarlar mevcut ihracat hedeflerini geliştirmede ve yeni pazarlara ulaşmada bizim için büyük önem taşıyor. Bölgenin en büyük fuarlarından olan bu fuarda da ürünlerimizi tanıtma, yeni iş olanakları yaratma ve mevcut satış noktalarımızla buluşma imkânı bulduğumuz için memnunuz.”


 


İlginizi çekebilir...

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanlığına Yaşar Şenal Seçildi

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (ÇATIDER) 12 Şubat 2019'da gerçekleştirilen 9. Olağan Genel Kurulu'nda, 2019-2020 döneminde görev...
18 Mart 2019 Pazartesi / 14:26

BTM'den Kadının Güçlenmesi için İmza

BTM, işyerinde kadının güçlenmesine dair iş dünyası liderlerinin, toplumsal cinsiyet eşitliğini ilerletecek şirket politikaları oluşturmaya yönelik Ka...
15 Mart 2019 Cuma / 11:09

İZODER Başkanı Levent Pelesen: 'Kentsel Dönüşümü İyi Değerlendirmeliyiz'

İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen, '1-7 Mart Deprem Haftası' kapsamında yaptığı açıklamada, "Deprem kuşağında yer alan ülkemiz...
15 Mart 2019 Cuma / 11:05

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Tesisat Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.