E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
KNAUF
EMÜLZER

Knauf, Architect@work Fuarı'nda Profesyonellerle Buluştu

Knauf, Architect@work Fuarı'nda Profesyonellerle Buluştu

3 Aralık 2018 Pazartesi / 15:44 | HABERLER44 kez okundu

Türkiye’de üçüncüsü 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenen Architect@Work Fuarı’nda Knauf da yerini aldı.
“Keşfet” konsepti ile hazırlanan Knauf standını çok sayıda yapı profesyoneli ziyaret etti ve sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde yüksek performanslı Knauf ürünlerinin üstün özelliklerini deneyimledi.
Architect@Work fuarı için geliştirilen “Dünyaya bizim gözümüzden bak” söylemi aracılığıyla Knauf Türkiye’nin ürün, sistem ve hizmet çeşitliliğine vurgu yapılarak ziyaretçilere ürün performansları tanıtıldı.
Knauf sunduğu ürün performanslarını “Keşfet” ve “Doğa” konseptleri ile birleştirerek dört ana grupta sundu. Yangın, Su, Ses ve Darbe olarak gruplandırılan dört performansın içerisinde en yeni ürünler uygulama kesitleri, performans videoları, ürün numuneleri ve VR deneyimi ile ziyaretçilere tanıtıldı ve üstün performansları anlatıldı.
Ürün uygulama kesitleri gösterilen kendinden yayılan yer şapı Tribon, mukavemeti arttırılmış alçı Jetgips Diamant, düz çatı plakası AQUAPANEL Rooftop ve yangın yalıtımı ödüllü Jetgips Fire ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
Standın bir parçası olan Bilgi Kioskları sayesinde ziyaretçiler ürünlerin teknik özelliklerini inceleme fırsatı buldu. Aynı zamanda uygulama filmleri, ses, akustik, yangın ve yüzey kalitesi simülasyonları ve diğer interaktif araçlar sayesinde ürün performanslarını deneyimledi.


 


İlginizi çekebilir...

ÇATIDER'de Bayrak Değişimi

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)'nin 12 Şubat Salı günü gerçekleştirilen Genel Kurulu'nda yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belirlendi...
15 Şubat 2019 Cuma / 10:39

B2B Medya Dergileri Dijital Mecralarda Hızlı Bir Büyüme Sergiliyor

Bünyesinde 7 ayrı sektörden on dergi yayımlayan B2B Medya, son iki senedir web ve mobil platformlarını daha etkin kullanıyor....
13 Şubat 2019 Çarşamba / 22:36

Ferdi Erdoğan: "Enerjinin Verimli Kullanılması Son Derece Önemli"

Türkiye İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan, 'Enerji Verimliliği Haftası' dolayısıyla y...
13 Şubat 2019 Çarşamba / 22:34


©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.