E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
BTM
ARMACELL
TUNÇMAN PLAST
ODE YALITIM
BLOKSAN
BAU 2019
MOLÜMER

Knauf, Architect@work Fuarı'nda Profesyonellerle Buluştu

Knauf, Architect@work Fuarı'nda Profesyonellerle Buluştu

3 Aralık 2018 Pazartesi / 15:44 | HABERLER28 kez okundu

Türkiye’de üçüncüsü 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenen Architect@Work Fuarı’nda Knauf da yerini aldı.
“Keşfet” konsepti ile hazırlanan Knauf standını çok sayıda yapı profesyoneli ziyaret etti ve sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde yüksek performanslı Knauf ürünlerinin üstün özelliklerini deneyimledi.
Architect@Work fuarı için geliştirilen “Dünyaya bizim gözümüzden bak” söylemi aracılığıyla Knauf Türkiye’nin ürün, sistem ve hizmet çeşitliliğine vurgu yapılarak ziyaretçilere ürün performansları tanıtıldı.
Knauf sunduğu ürün performanslarını “Keşfet” ve “Doğa” konseptleri ile birleştirerek dört ana grupta sundu. Yangın, Su, Ses ve Darbe olarak gruplandırılan dört performansın içerisinde en yeni ürünler uygulama kesitleri, performans videoları, ürün numuneleri ve VR deneyimi ile ziyaretçilere tanıtıldı ve üstün performansları anlatıldı.
Ürün uygulama kesitleri gösterilen kendinden yayılan yer şapı Tribon, mukavemeti arttırılmış alçı Jetgips Diamant, düz çatı plakası AQUAPANEL Rooftop ve yangın yalıtımı ödüllü Jetgips Fire ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
Standın bir parçası olan Bilgi Kioskları sayesinde ziyaretçiler ürünlerin teknik özelliklerini inceleme fırsatı buldu. Aynı zamanda uygulama filmleri, ses, akustik, yangın ve yüzey kalitesi simülasyonları ve diğer interaktif araçlar sayesinde ürün performanslarını deneyimledi.


 


İlginizi çekebilir...

Küresel Isınmaya Karşı, Enerjiyi Evlerimize Hapsetmeliyiz

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından düzenlenen 10. Küresel Isınma Kurultayı, 22 Kasım Perşembe günü İstanbul Sanayi Odası'nda gerçekleşt...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:18

Ravago Bina Sistemleri Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor

Ravago Grubu, Dow Chemical Company ile yaptığı anlaşma ile Dow'un Avrupa'daki XPS iş kolunu devralıyor....
7 Aralık 2018 Cuma / 14:16

Bonus, TEM Avrasya Projesinde

Eryap Grup'un yalıtım markası Bonus, 4 yalıtım alanında da hizmet veren ürünler üretiyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı alanlarında ürünlere sah...
7 Aralık 2018 Cuma / 14:14

©2018 Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | 13.12.2018 / 12:25:05