E-DERGİ
Yalıtım 166.Sayı

 


E-Dergi Oku 

EMÜLZER
MAPEI
ISIDEM
ALFOR
PANELSAN
ÇUKUROVA YALITIM
KNAUF

Konut Yöneticileri Mantolama Konferansı, 6 Ocak 2018'de Yapılacak

Konut Yöneticileri Mantolama Konferansı, 6 Ocak 2018'de Yapılacak

8 Aralık 2017 Cuma / 15:12 | HABERLER

GNYAPI tarafından bu yıl 7.’si düzenlenecek olan “Konut Yöneticileri Mantolama Konferansı”, 6 Ocak 2018 Cumartesi günü Marriott Hotel Asia’da yapılacak. Apartman/Site yöneticileri ile sektörün önde gelen temsilcilerini bir araya getirecek konferans “Isı Yalıtımının Önemi ve Sağladığı Katma Değer” temasıyla gerçekleştirilecek.

İZODER’in desteğiyle gerçekleşecek konferansın ana sponsorları Filli Boya, Weber ve Şekerbank olurken, Milliyet, Vatan, milliyet.com.tr, emlakweb. com.tr, Yapı Malzeme, Yalıtım, Yeşil Bina ve Çatı Çephe basın sponsorluğu konusunda destek olacak.

Yatırım maliyetlerine ilişkin korkular nedeniyle sürekli ertelenen ve israfa neden olan yalıtım konusunun değerlendirileceği konferansta, tiyatro sanatçıları da konu ile ilgili hazırladıkları skeçlerle katılımcıları güldürürken düşündürecek. Devlet yetkilileri, yalıtım sektörünün öncü üretici firmaları ve finansörlerinin konuşmacı olarak katılacağı konferansta, yatırım maliyetleri, ödeme koşulları, kredi seçenekleri, sağlanacak tasarruf miktarları, amorti süreleri gibi önemli sorular yanıtlanarak nihai tüketicinin daha bilinçli karar alması sağlanacak.