E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ALFOR
ÇUKUROVA YALITIM
EMÜLZER
PANELSAN

Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü'nde Armacell Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi

Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü'nde Armacell Yalıtım Ürünleri Tercih Edildi

11 Aralık 2017 Pazartesi / 16:30 | HABERLER
165. Sayı (Aralık 2017)
263 kez okundu

Türkiye'nin inşaat ve yönetim yatırım maliyetleri açısından 5. büyük sağlık yatırımı olan Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü Projesi'nde Armacell Yalıtım ürünleri tercih edildi.

Ulusal standartlara uygun olarak üretilen geniş Armaflex ürün portföyü, kapalı gözenekli yapıları ile genel olarak müşterilerine su buhar difüzyonuna karşı güçlü direnç gösteren, verimli enerji sarfiyatı sağlayan ve bunu yangın güvenliği ile birleştiren ürünler sunarken; çeşitliliğini HT/Armaflex gibi özelliklerine UV dayanımı ve daha yüksek servis sıcaklığı (150 derece) ekleyen, Armaflex Ultima gibi TS EN 13501-1 B/BL-s1,d0 sınıfında oluşu ile daha gelişmiş duman kontrolü sağlayan ve NH/Armaflex gibi halojen içermeyen ürünler ile arttırıyor.

Üstün teknolojiye sahip teknik ürünleri ve özel ArmaForm PET köpükleriyle Armacell Yalıtım A.Ş., Türkiye ve yakın coğrafyalardaki ülkelere ürün çeşitliliği ile iklimlendirme, inşaat, enerji, ulaşım, denizcilik, demiryolu endüstrisi ve beyaz eşya gibi çok çeşitli sektörlerde hizmet veriyor.

Armacell Akademi Bilgilendirmeye Devam Ediyor

Armacell Yalıtım, Armacell Akademi bünyesinde Ankara ve çevresinde teknik ve uygulama eğitimleri gerçekleştirdi. 24-26 Ekim tarihlerinde Çorum, Ankara ve Karabük şehirlerinde yapılan eğitim çalışmalarını, Armacell EMEA Uygulama Uzmanı Andreas Papaleontiou ve İç Anadolu Bölge Yöneticisi Doğu Çamur gerçekleştirdi.

Bu kapsamda 24 Ekim’de Çorum Hitit Üniversitesi Kuzey Kampüsü İnşaatı şantiyesinde, NETTES Elektromekanik ekiplerine Armacell ürünlerinin doğru uygulanması hakkında uygulamalı eğitim verildi.

25 Ekim’de ise Ankara Sincan Astor Trafo Fabrikası İnşaatı Şantiyesinde, Temas Mühendislik ekiplerine verilen eğitimde, AF/Armaflex Class 0 Premium ile soğuk hatlarda boru yalıtımına dair esaslar paylaşılırken kanallarda doğru uygulamalar konusunda uygulamalı eğitimler verildi.

Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri için 26 Ekim’de gerçekleştirilen eğitimde de Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emrah Deniz, Makine Mühendisliği Öğretim Görevlisi Yusuf Kurt, Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Serkan Kocakulak, Makine Mühendisliği Araştırma Görevlisi Recep Ekiciler’in katkılarıyla “Mekanik Tesisatlarda Isı ve Yangın Yalıtımı” anlatıldı.


 

İlginizi çekebilir...

Gebze Doğa Hastanesi, BTM Ürünlerini Tercih Etti

Gebze Doğa Hastanesi su yalıtımında, BTM'nin BituProof Temel Bohçalama Sistemi'ni tercih etti....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 15:14

Şişecam, İtalya'da İkinci Düzcam Üretim Tesisini Satın Aldı

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu, İtalya'daki Sangalli Vetro Manfredonia tesisinin satın alım sürecini tamamladı....
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:59

Lübnan'ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına ODE İmzası

Türkiye'nin yalıtımda yüzde 100 yerli kuruluşu olan ODE Yalıtım, Lübnan'da ekonomik ve sosyal yaşamı dönüştürecek projelerde yer alarak, ülked...
16 Temmuz 2018 Pazartesi / 14:55