E-DERGİ
Yalıtım 168.Sayı

 


E-Dergi Oku 

PANELSAN
ÇUKUROVA YALITIM
EMÜLZER
DYOTHERM YALITIM SİSTEMLERİ
ALFOR

Baumit, Ankara Bölge Müdürlüğünü Hizmete Açtı

Baumit, Ankara Bölge Müdürlüğünü Hizmete Açtı

11 Aralık 2017 Pazartesi / 16:35 | HABERLER

Baumit, 2017 yılı hedefleri içerisinde yer alan Ankara Bölgesi büyüme planları dahilinde önemli bir adım atarak Ankara Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi'ni hizmete açtı.

Baumit, bu merkezle çevre illere lojistik bakımdan daha yakın olmayı hedefliyor. Özellikle Kayseri ve Konya gibi inşaat sektörünün hızlı yükseldiği illerde bayi yapılanmasını güçlendirmeyi amaçlayan Baumit, iş ortaklarına Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi ile daha hızlı ve ekonomik çözümler sunuyor. Yaklaşık 300 metrekare kapalı alana sahip lojistik merkezinde paketli ürünlerin yanı sıra Baumit dış cephe boyaları da bulunuyor. 888 renk çeşitliliğine sahip Baumit Life içinden seçilecek renkler yine merkezde hazırlanarak sevk edilebiliyor.

Ayrıca Baumit, İstanbul ve Gebze’den sonra üçüncü eğitim merkezini de Ankara Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi bünyesinde konumlandırıyor: Baumit Akademi Ankara. Sektör profesyonellerin yanı sıra, öğrenciler ve özellikle dışı cephe ısı yalıtımı konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere kapılarını açan Baumit Akademi Ankara, yine çevre illerden gelecek taleplere de yanıt verebiliyor.