E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Knauf, Passion For Architecture Etkinliğinde Mimarlarla Biraraya Geldi


Knauf’un mimariye duyduğu tutkuyu anlatan Passion For Architecture platformu kapsamında ikinci kez hayata geçirdiği mimari etkinlik “Passion for Architecture”, 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Knauf’un Ankara Ahiboz fabrikasında düzenlendi.
Mimari ofislerin, kamu ve özel kuruluş temsilcilerinin, danışmanlık ve proje ofislerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte katılımcılar Knauf ürün, sistem ve performanslarını yakından deneyimleme fırsatı buldu. Teknik sunumlar, ürün performans gösterimleri ve fabrika gezisi ile oldukça dolu bir program sunan etkinlik, Knauf’un mimarlara yönelik olarak düzenlediği gelenekselleşmiş bir organizasyon olarak sektörde ilgiyle takip ediliyor.
Konusunda uzman Knauf yetkilileri tarafından yapılan teknik seminerlerde ürün uygulamaları örnekler, grafikler ve sayısal verilerle açıklandı. Sonrasında iki grup halinde üretim tesislerini gezen katılımcılar, gezi sonrası geleneksel Alman lezzetlerinin tadını çıkardı. Katılımcılar daha sonra Jetgips Fire, Aquapanel, Super Finish, Cleaneo, Diamant, Silentboard, Fireboard ve PFT G4 ürünlerinin performanslarına tanık oldu. Ayrıca etkinlikte sanal gerçeklik teknolojisi aracılığıyla birçok ürünün tanıtımı yapıldı. Etkinliğin sonunda ise Knauf dünyasından içerikleri internet kullanıcıları ile buluşturan Knauf Social TV’de yayınlanmak üzere mimarlarla röportajlar yapıldı.

Geri
share on twitter share on facebook