E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Kılıçoğlu Yapı Fuarı'nda Yeni Ürünlerini Tanıttı


Endel Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Kılıçoğlu Kiremit ve Megaron Çatı Teknolojileri en yeni ürün ve hizmetlerini Yapı Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Kılıçoğlu Kiremit fuarda, Mikrokil Teknolojisi ile ürettikleri kil kiremitlerini, üretimine 2014 yılında başladıkları Megaron Çatı Teknolojisi ürünlerini, Ecotitanyum havayı temizleyen kiremitlerini ve birçok yeni ürününü tanıttı.
İstanbul Yapı Fuarı’na katılmalarının sektörleri için önemli olduğunu vurgulayan Kılıçoğlu Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Barış Y. Özaydemir, “Fuarlar eski önemini yitirmiş olsa da bizim açımızdan bayilerimiz ile buluştuğumuz, sektörün nabzının tutulduğu bir platform. Ayrıca Kılıçoğlu olarak her yıl yeniliklerimizi, inovatif ürünlerimizi ilk kez Yapı Fuarı’nda sergiliyoruz” dedi.

90 Yıllık Başarı
Endel Grup yönetiminin tamamının katıldığı fuarda Kılıçoğlu Kiremit kuruluşunun 90. yılı özelinde bir de kutlama yaptı. 90. yıl pastasını Endel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Savaş Özaydemir, Endel Endüstriyel Ürünler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özaydemir, Kılıçoğlu Yapı Malzemeleri Grup Başkanı Barış Y. Özaydemir ve Pazarlama Müdürü Ali Osman Özaydemir kesti. Tüm Kılıçoğlu çalışanlarının katıldığı kutlama fuarın üçüncü günü gerçekleşti.

Geri
share on twitter share on facebook