E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Pa-Flex Kauçuk, Sodex Ankara'da Misafirlerini Ağırladı


Pa-Flex Kauçuk, Nisan ayındaki Teskon Sodex İzmir fuarından sonra Sodex Ankara 2017 fuarına da katılarak misafirlerini ağırladı.
Özellikle fuarın ilk 2 günü, standında yoğun sayıda yabancı ziyaretçiyi misafir eden firma, çoğunluğu Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden olan ziyaretçilerinden iyi tepkiler aldı. Pa-Flex’in ürün kalitesinden memnun kalan ziyaretçiler, firmayla çalışmak istediklerini belirtti.
Pa-Flex, fuar süresince yurtiçinden de önemli sayıda ziyaretçiyi ağırladı. Devam eden veya başlaması planlanan projelerde kauçuk yalıtım tedarikçisi olarak Pa-flex markası ile çalışmak istediklerini belirten ziyaretçilerle görüş alışverişinde bulunuldu.
Standart kalite, doğru fiyat ve üstün hizmet anlayışı ile hareket eden Pa-Flex Kauçuk, teknik şartnamelere uygun, amacına hizmet eden esneklik ve sağlamlıkta levha ve boru imalatı ile günden güne sektörün güvenini kazanıyor ve birçok yerli/yabancı projede yer alıyor. Bunun bilinci ve sorumluluğuyla hareket eden Pa-Flex Kauçuk ileride yeni fuar ve organizasyonlarda misafirlerini ağırlamaya devam etmeyi hedefliyor.

Geri
share on twitter share on facebook