E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Austrotherm'in Yeni Ürünü, Yol - Tünel Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü


Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün teknik desteği ile Yollar Türk Milli Komitesi tarafından düzenlenen 2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleştirildi.
31 Ülkeden 142 katılımcı firma ve 7 bin 348 profesyonel ziyaretçinin katıldığı fuara ilk defa katılan Austrotherm Türkiye’nin standı büyük ilgi gördü. Firma, özellikle inşaat mühendisliği uygulamaları için lanse ettiği Austrotherm geoBLOCK isimli yeni ürünü ve mühendislik hizmeti ile dikkat çekti.     
Austrotherm standında gösterimi yapılan Austrotherm geoBLOCK otoyol uygulama filmi büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz Nisan ayında uygulaması tamamlanan Üsküdar-Acıbadem Otoyol-Bağlantı yolu projesinde Austrotherm’in EPS Blok ürünü olan geoBLOCK’ların kullanımının anlatıldığı filmde uygulama detayları sektör profesyonellerine anlatıldı. Ayrıca, karayolu inşaatlarında EPS Blok kullanımının canlandırıldığı maket üzerinden de ziyaretçilere sunum yapıldı.

Geri
share on twitter share on facebook