E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Braas, Yapı Fuarı'nda "Evolution Innotech"i Tanıttı


Braas, 23-27 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenen 40. İstanbul Yapı Fuarı’nda, inovatif kimliği ile tüm ürün gruplarında geliştirdiği en yeni ürünleri; dayanıklı, konforlu, estetik ve enerji üreten çatılar konseptlerine vurgu yaparak ziyaretçilerin beğenisine sundu.
Özellikle enerjinin verimli kullanılmasına odaklanan Braas Çatı Sistemleri, İstanbul Yapı Fuarı’nın 40. yılında çimentolu kiremit üretiminde çığır açan yeni yüzey kaplama teknolojisi “Evolution Innotech” ile büyük ilgi topladı.  Bir Braas inovasyonu olan Evolution Innotech sayesinde üç devrimsel yenilik tek bir çatı altında toplanıyor: “Zırhlı koruma”, “Su itici yüzey”, yüksek renk şiddeti ve pürüzsüz yüzeyle sağlanan “Sürdürülebilir estetik performans”.
Fuarda Braas Çatı Sistemleri standını ziyaret edenler,  Evolution Innotech ve diğer gelişmiş yüzey kaplama teknolojileri ile üretilmiş kiremitleri yakından görme fırsatını elde ettiler. Braas, su yalıtımlarından rüzgar klipslerine, yüksek mukavemetli ısı yalıtım çözümlerinden labirent havalandırma kanallarına sahip mahya bantları ve çatı kaplama levhası Roofboard’a kadar hemen tüm ürün gruplarındaki güncel ürün ve inovasyonlarını ziyaretçileri ile buluşturdu.

Geri
share on twitter share on facebook