E-dergi
e-dergi
Editörden

Editörden

Teşekkürler...

SADIK ÖZKAN
teknik@2dyapi.com

Bu yıl 14.’sünü düzenlediğimiz  “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ve 6.’sını organize ettiğimiz “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” sahiplerini buldu. Ödüller sahiplerine 24 Mayıs 2017 tarihinde Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da gerçekleştirilen törende takdim edildi. Her iki etkinliğimiz için oy kullanan okurlarımıza, 9 Mayıs’ta gerçekleşen Seçici Kurul toplantımıza zaman ayırıp katılan akademisyen ve sektör temsilcilerine, törene katılan sektör mensupları, dernek başkanları ve temsilcileri ile tüm aday firmalara B2B Medya adına teşekkür ediyorum.

Amacı, sektörel bir envanter oluşmasına yardımcı olmak ve sektörün gelişimine katkı sağlama adına firmalara farklı ve etkili bir iletişim aracı oluşturmak olan ödüllerin doğru, etkin ve yaygın şekilde kullanılabilmesi, bu amacın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu nedenle ödül alan firmalarımızın bunu başta web siteleri ve diğer dijital platformlar olmak üzere basın bültenlerinde, reklam faaliyetlerinde, basılı materyallerinde kullanmaları ve süreci bir bütün olarak ele almaları gerektiğini her yıl olduğu gibi bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Bu yıl Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde ödül alan Isıdem, BTM, Ravaber firmaları ve Yılın Profesyoneli seçilen Terraco Genel Müdürü Bulut’u; Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nde ödül alan Davut Panel, Havak, Şişecam ile Kasso Mühendislik firmalarını ve sektöre katkıları nedeniyle teşekkür plaketi sunduğumuz PÜKAD Başkanı Dr. Muzaffer Tamer’i kutluyorum.

...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bir süredir üzerinde çalışılan Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkında Yönetmelik 31 Mayıs tarihinde yayınlandı. Sektöre büyük katkıları olacağına inandığımız Yönetmelik’in bir yıl sonra yürürlüğe gireceğini bu köşeden bir kez daha hatırlatmak isteriz. 

Gelecek sayıda tekrar birlikte olmak umuduyla hoşçakalın.

Geri
share on twitter share on facebook