E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Ravaber ve Mardav, Budapeşte'de Bayi Toplantısı Yaptı


Mardav Yalıtım ve Ravaber Yapı’nın ortaklığında, 30 Mart-2 Nisan tarihleri arasında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bir bayi toplantısı düzenledi. Türkiye’nin farklı şehirlerinden 85 müşteri ve personelinin katılımıyla düzenlenen toplantıda ilk gün Budapeşte şehir turu yapıldı. Seyahatin ikinci gününde İntercontinental Otel’de bayi toplantısı gerçekleşti.
Toplantının açılış konuşmasını Mardav Yalıtım Genel Müdürü Levent Pelesen yaptı. Pelesen, konuşmasında firmanın bu yılki sloganı olan “Sizin Gücünüzle Sınırları Aşıyoruz” sözünü vurgulayarak bu başarıda emeği geçen bayilere teşekkürlerini iletti.
Ravaber Yapı Genel Müdürü Harun Hasyüncü de konuşmasında, dünden bugüne Ravaber’in gelişimini, 2016 yılında yapılan yatırımları ve 2017 yılı için hedeflerini aktardı ve firmanın yeni yatırımı olan Macaristan Taşyünü Fabrikasını duyurdu.
Mardav Yalıtım Bayi Toplantısı’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bölge Ciro Ödülleri ve Ürün Ciro Ödülleri de takdim edildi. Ayrıca  bu yıl 5. ve 10. yılını tamamlayan bayilere de plaket verildi.

Geri
share on twitter share on facebook