E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Isıdem Yalıtım'a İhracat Ödülü


İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımı ile gerçekleştirilen İklimlendirme Sanayi 2016 YılÍ Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde, Isıdem Yalıtım “En Çok Esnek Hava Kanalı İhracatı Yapan Firmalar” kategorisinde ödüle layık görüldü. Üst düzey bürokratlar, İSİB üyeleri ve TİM yetkililerinin katılımı ile Orta Anadolu İhracatçılar Birliği’nde gerçekleşen törende Isıdem Yalıtım ödülünü İSİB Başkanı Salih Zeki Poyraz’dan aldı.
2 yıl gibi kısa bir sürede sektörde yakaladıkları ivmenin oldukça çarpıcı olduğunu dile getiren Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu şöyle konuştu: “2015 yılında yaklaşık 25 milyar dolar olan HVAC sektörü global pazarının, 2024 yılına kadar 47,5 milyar dolar olması bekleniyor. Bu veriler ışığında tüm üretim ve satış stratejilerimizi sağlam bir zemine oturtup, sektörde oluşabilecek fırsatları firmamızın lehine çevirmeyi hedefliyoruz. 2015 yılına oranla 2016 yılında 4 kıtada 40’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatla 2 kat büyüme sağladık. 2017 hedeflerimizi de yüzde 50 büyüme olarak belirledik. Global rekabetin arttığı bir dünyada, çalışmalarımızın karşılığını kısa sürede almanın mutluluğu içerisindeyiz. Isıdem Yalıtım olarak paydaşlarımızdan aldığımız güçle hep birlikte büyüyerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Isıdem Yalıtım, Yenilikçi Ürünleriyle TESKON’da İlgi Gördü
Isıdem Yalıtım, 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen TESKON Isıtma, Soğutma, Havalandırma, İklimlendirme Kongre ve Fuarı’na katıldı. MMO İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, Isıdem Yalıtım standı, katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Fuarda, Türkiye’de ilk kez Isıdem Yalıtım tarafından üretilen halojen içermeyen elastomerik kauçuk köpüğü Coolflex HF ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı, EPDM esaslı elastomerik kauçuk köpüğü Coolflex HT dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Geri
share on twitter share on facebook