E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Armacell Yalıtım, Usta Eğitim Programlarına Devam Ediyor


Armacell Yalıtım A.Ş., 11 Nisan Salı günü İstanbul ofisinde, 12 Nisan Çarşamba günü ise 3. Havalimanı ve Nişantaşı Üniversitesi şantiyelerinde Sertifikalı Usta Eğitimleri gerçekleştirdi.
Sertifikalı Usta Eğitimi Programında; elastomeric boru ve levha yalıtım ürünlerine ait pratik hesap yöntemleri, kesme metotları, şablon çıkarma, yapıştırma işlemleri ve uygulama örnekleri çalışmaları yer aldı. Eğitimlere, mekanik firmalarının uygulayıcı usta ekipleri katıldı.
3. Havalimanı şantiyesindeki eğitimlere, ana mekanik yüklenici MNG Tesisat A.Ş. firması ve alt yüklenici firmalardan Karsaç Havalandırma, Mertes Klima, Solid Endüstri ve Demir Mekanik firmalarının personeli katıldı. Nişantaşı Üniversitesi ana mekanik yüklenici firması Gündüz Mühendislik uygulama ekibine de benzer eğitimler verildi.
Eğitimlere, Armacell Yalıtım A.Ş. Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Atilla Takeş, Armacell Yalıtım Teknik Ürün Müdürü Hakan Nayır, Armacell Yalıtım A.Ş. Marmara Bölge Müdürü H. Volkan Akduman ve Armacell G.M.B.H  Uygulama Uzmanı York Koschwitz katıldı. Eğitimler sonunda katılımcılara Armacell Akademi tarafından sertifikaları takdim edildi.

Armacell Yalıtım, TESKON 2017’de Sektörle Buluştu
13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi TESKON 2017 ve Sodex Fuarı, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 19-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlendi. Armacell Yalıtım, standında ağırladığı ziyaretçilerine ürünleri hakkında bilgi verirken; Kongre’de yapılan Mekanik Tesisat Yalıtım Semineri’nde konuşmacı olarak yer alan Armacell Yalıtım Teknik Pazarlama Müdürü Hakan Nayır, “Paslanmaz Çeliklerde Bölgesel Korozyon” başlıklı bir sunum yaptı.

Geri
share on twitter share on facebook