E-dergi
e-dergi
Ürün

Ürün

Austrotherm Türkiye'den Yeni EPS Isı Yalıtım Levhaları

Avrupa'da 19 EPS ve XPS fabrikasıyla ısı yalıtım pazarının liderlerinden biri olan Austrotherm, yeni ürünlerini piyasaya sundu.

Ülkemizde dış cephe mantolama pazarı hızla büyüyor ve gelişiyor. Bu büyüme, pazarın talep ve beklentilerine göre ürünlerin geliştirilmesi ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Bu doğrultuda ürün geliştirme faaliyetlerine ağırlık veren Austrotherm Türkiye, 2017 yılı başında mevcut ürün gamına yeni ürünler ekledi. Firma böylece, dış cephe ısı yalıtımı pazarında ihtiyaç duyulan her kalitede ürün çeşidini tamamlayıp, uygulamacı ve son kullanıcıların beğenisine sundu.

Austrotherm EPS Premium
Austrotherm EPS Premium, Austrotherm’in sunduğu ürünler arasında en yüksek ısı yalıtım performansını veren ürünü. Ürün, 0,030W/mK ısı iletim katsayısı, TR150 Yüzeye Dik Çekme Dayanımı ve yoğun grafit katkısı içeriğiyle mantolamada maksimum yalıtım performansı ve yakıt giderlerinde maksimum tasarruf arayan bina sahipleri için mükemmel bir ısı yalıtım levhası olma özelliğine sahip.  Austrotherm EPS Premium, ısı iletim katsayısı değeriyle pazardaki diğer EPS ısı yalıtım levhalarına göre ciddi bir ısı yalıtım performans farkı sunuyor. Bu üstün özellikleriyle ürün mevcut ve yeni binaların mantolamasıyla beraber özellikle “Düşük Enerjili Bina” ve “Pasif Evler”in dış cephe mantolama, çatı-teras ısı yalıtımı uygulamalarında da güvenle kullanılıyor.

Austrotherm EPS PLUS
Austrotherm’in Türkiye’de faaliyetini başlatmasıyla beraber mantolama pazarında marka bilinirliği ve markanın yüksek kalite algısını sağlayan ürünü ise Austrotherm EPS PLUS. Austrotherm EPS PLUS, Austrotherm’in Avrupa ve Türkiye’de dış cephe mantolama pazarında en çok tercih edilen ve mantolama uygulamacıları tarafından beğenilen ısı yalıtım ürünü. Grafit katkılı olması, 0,032W/mK ısı iletim katsayısı ve TR 150 değerleri ile diğer karbonlu EPS ısı yalıtım levhalarından ayrışıyor. Bina duvarlarının dıştan ısı yalıtımı ile teras ve kırma çatılarda, soğuk hava depolarındaki ısı yalıtım uygulamalarında güvenle kullanılıyor.

Austrotherm EPS FASSADE
Austrotherm’in, “İdeal Kalite, İdeal Performans ve İdeal Maliyet” sloganıyla mantolama uygulamacıları ve son kullanıcıların hizmetine sunduğu ürünü ise Austrotherm EPS FASSADE. Austrotherm EPS FASSADE, özellikle projeler ve bina yenilemelerinde ideal mantolama çözümü arayan uygulamacılar ve tüketiciler için geliştirilmiş. 0,034W/mK ısı iletim katsayısı ve TR100 yüzeye dik çekme performans değerleri TS EN 13499 EPS ısı yalıtım levhası ile mantolama sistemi kalite standardının şartlarını tam olarak karşılıyor.
Austrotherm EPS ısı yalıtım levhaları bina ömrü boyunca ısı yalıtım performansını ve boyut kararlılığını koruyor. EPS mantolama uygulamacılarının aradığı en önemli kriterler olan boyut kararlılığı, yeterli esneklik ve keserken dağılmama kriterlerini tam olarak sağlıyor. 

Geri
share on twitter share on facebook