E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Testo'dan Yeni Termal Kameralar


Ölçüm teknolojisi uzmanı Testo, dört yeni model termal kamerayı pazara sundu. Rakipsiz fiyat-performans oranı ile testo 865, testo 868, testo 871 ve testo 872 modelleri cazip fiyatlarına rağmen net bir şekilde “Alman” kalitesini gösteriyor.
Yeni Testo inovasyonları pazara damgasını vuracak: Termal kameralar 320 x 240 piksele kadar dedektör çözünürlüğüne sahip. Standart olarak sunulan testo SuperResolution teknolojisi ile 640 x 480 piksele kadar çıkıyor. Yani hiçbir benzer termal kamerada olmayan görüntü kalitesi.
Giriş modeli testo 865 dışındaki tüm termal kameralar Testo Termografi uygulamasına bağlanabilir. iOS ve Android için mevcut olan uygulama, kullanıcıların akıllı telefonunu ikinci bir ekrana ve termal kamera için uzaktan kumandaya dönüştürüyor; sahada kompakt raporlar oluşturulmasını, online olarak kaydetmeyi ve e-posta ile göndermeyi sağlıyor.
Ayrıca testo 871 ve testo 872 modelleri, testo 605i termohigrometre ve testo 770-3 pens ampermetre ile kablosuz bağlantı sağlayabiliyor. Böylece bir binadaki nemli noktaların yeri ya da çalışan bir şalt dolabında ne kadar yük olduğu hızlı ve net bir şekilde belirlenebiliyor.

Geri
share on twitter share on facebook