E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

Knauf, Türkiye'deki 5. Üretim Tesisini Kuruyor


Knauf, beşinci üretim tesisi kararıyla Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Ülkemizde Ankara’da iki, İzmit’te ve Eskişehir’de birer fabrikası bulunan, alçı ve alçı plaka başta olmak üzere yapı malzemeleri sektöründe hizmet vermeyi sürdüren Knauf, beşinci fabrikasını da Osmaniye’de kurmayı planlıyor.
Dünyada 220’den fazla üretim tesisi bulunan ve 160’ı aşkın ülkede satış hizmeti veren Knauf, Türkiye’de kuracağı beşinci üretim tesisinin haberini, bayileri ile Ankara Bilkent Otel’de 6 Şubat tarihinde gerçekleştirdiği organizasyonda paylaştı. İki yüzü aşkın bayinin katıldığı toplantıda beşinci üretim tesisinin kurulacağının bilgisini veren Knauf yönetimi, Türkiye’ye güvendiklerini ve Türkiye’nin gelişmesine destek vermekten büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.
“Knauf Türkiye’ye Türkiye Knauf’a Güveniyor” mottosuyla düzenlenen organizasyonda, Knauf Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Isabel Knauf, Knauf Türkiye Genel Müdürü Orhan Düzgün ve Türkiye Satış Müdürü Emre Eker yapılan sunumlarda söz aldı. Yaptıkları sunumlarda ekonomik gelişmelerin sektöre ve Knauf’a etkisine de değinen konuşmacılar, Knauf olarak bayileriyle beraber her geçen gün biraz daha büyüdüklerini sözlerine eklediler. Konuşmaların sonunda fabrika haberini 3D teknolojisi kullanılarak oluşturulan bir animasyonla bayileriyle paylaşan Isabel Knauf ve Orhan Düzgün bu yeni yatırımın Knauf’un Türkiye’deki başarısını bir kez daha perçinlediğini dile getirdiler.

Geri
share on twitter share on facebook