E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

B2B Medya Şirketleri Kahvaltıda Buluştu...


Ekim ayında gerçekleşen hisse devri ile B2B Medya şirketi olan Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. kadrosu ile İş Dünyası Yayıncılık kadrosu, 21 Ocak 2017 tarihinde Feriye Palas salonunda düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. İş dünyası yayıncılığında saygın yerleri olan ve köklü bir geçmişten gelen her iki şirkette yıllardır çalışmakta olan iş arkadaşları, güzel bir ortamda birebir tanışma fırsatı buldu.
Sohbetlerinde iş hayatları ile ilgili güzel anıları dile getiren B2B Medya mensupları, gelecek dönem için iyi dileklerini ve umutlarını paylaştı.
B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan, samimi bir ortam oluşturan toplantıda birlikteliğin ahengine uygun olarak yeni dönem için öngörülerini ve her iki şirketin sinerjisinin yaratacağı fırsatları çalışma arkadaşları ile paylaştı.

Tesisat Dergimizin 24. Yaşını Kutladık
Ocak 1993 tarihinde ilk sayısı yayımlanan Tesisat dergimizin 24. yaşını Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. şirket merkezimizde kutladık. Üzerinde ilk sayımızın resmi olan pastayı kestiğimiz toplantıda, dergimizin nice yaş günlerinde birlikte olma dilekleri paylaşıldı. 

Geri
share on twitter share on facebook