E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

ODE Yalıtım 2017 Satış Eğitim Toplantısı'nı Çorlu Fabrikasında Düzenledi


ODE, üç gün süren 2017 Satış Eğitim Toplantısı’nı Çorlu fabrikasında düzenledi. Toplantının ikinci gününde “Global Marka O-la-ca-ğız” başlıklı bir sunum yapan ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, ODE’nin önce bölgesel güç sonra global marka olma vizyonunu ve bu vizyona ulaşmada atılacak adımları paylaştı. Geçtiğimiz günlerde düzenlediği farklı toplantılarla, global marka olma yolunda 2020 hedeflerini bayi ve tedarikçileri ile de paylaşan ODE’nin çalışanları için düzenlediği eğitim programı kapsamında,  yalıtım sektörü ve satıştaki son trendler de her yönüyle ele alındı.  
Bir şirketin en önemli potansiyelinin insan kaynağı olduğunu ifade eden ODE Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker: “Sektörde ilkleri gerçekleştiren bir marka olarak, başarımızın ana mimarlarının başında çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımız geliyor. Bu kapsamda Kasım ayında bayilerimizle ortak projemiz olan ‘Bayi Rekabet Gücü’ toplantısında bayilerimizle buluştuk. Ardından Aralık ayında tedarikçilerimizle de hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaştığımız verimli bir toplantı organize ettik. Son olarak çalışanlarımıza yönelik yaptığımız 3 günlük eğitimde markamızın gücünü pekiştirmek için satış, strateji ve pazarlamanın önemini vurguladık. Önümüzdeki dönemde çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza yönelik birçok faaliyeti hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.
Eğitim programı kapsamında ODE Yalıtım Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Serdar Özşar, Mali İşler Grup Takım Lideri Fatih Aras, Operasyon Takım Lideri Zeynep Tutkun ve Teknik Pazarlama Uzmanı Bengül Böke birer sunum yaparak; yalıtım sektörü, satış ve pazarlama alanlarında son gelişmeleri paylaştılar.

Geri
share on twitter share on facebook