E-dergi
e-dergi
Haber

Haber

2017, Eryap'ta Değişim ve Gelişimin Yılı Olacak


Eryap Grup, 2015 yılında temellerini attığı değişim sürecinde hız kesmeden ilerliyor. Marka birleşimi, kurumsal kimlik değişimi, üretim kapasite artışı ve geliştirmeleri ile başlayan değişim, hizmet kalitesini artırmak ve daha konforlu çalışma ortamı yaratarak çalışan verimliliğine de katkı sağlamak amacıyla, tüm marka ve birimlerini tek çatı altında topladığı yeni Genel Müdürlük binasına taşınmasıyla devam ediyor.
2016 yılı sonunda yeni Genel Müdürlük binasına taşınan Eryap Grup, 3 bin metrekareye yakın çalışma alanına sahip yeni yönetim merkezinde daha verimli ve etkin şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Üsküdar Kısıklı’da yer alan yeni Genel Müdürlük binası ile Eryap Grup’ta değişim ve gelişim süreci somut şekilde hissedilmeye devam ediyor.

Yenilenen Filo Araçları ile Bir Adım Önde
Değişim sürecinin bir parçası olarak filo araçlarını da yenileyen Eryap Grup, araç seçimi ile ekibinin sürüş güvenliği ve konforunu ön planda tutuyor. Konforla görselliği ustaca harmanlayan Eryap Grup, tamamen yenilediği filo araçlarını kurumsal kimliğine uygun şekilde tasarlatarak sektörde farklılığını da gösteriyor. Bonus Yalıtım ekip araçlarında, Bonus logosundaki “Beraberlik, Bilgi, Birikim ve Başarı”yı simgeleyen 4B sembolünü filo araçlarına da taşıyarak, marka bütünlüğünü koruyor. American Siding ve Winer ekip araçlarında da sektörde farklılaşarak logo ve kurumsal renklerinin izini taşıyan Eryap Grup, dış dünyaya açılan bu yüzü ile gelişen hizmet kalitesi ve değişen marka algısını filo araçları ile destekliyor.

Geri
share on twitter share on facebook